5

Sony pokazało nową opaskę – SmartBand 2. Ale stało się to przypadkiem

Wycieki, wycieki, wycieki. Niektóre okupione ciężką szpiegowską pracą, inne przypadkiem, a jeszcze inne gapiostwem. Najpierw komuś kliknęła się kolekcja Uncharted na PlayStation Store, teraz innemu pracownikowi aplikacja do niezapowiedzianej przecież jeszcze opaski Sony SmartBand 2. Oto ona. W sklepie Google Play pojawiła się (niechcący) aplikacja do opaski Sony SmartBand 2. Sęk w tym, że opaski […]

Wycieki, wycieki, wycieki. Niektóre okupione ciężką szpiegowską pracą, inne przypadkiem, a jeszcze inne gapiostwem. Najpierw komuś kliknęła się kolekcja Uncharted na PlayStation Store, teraz innemu pracownikowi aplikacja do niezapowiedzianej przecież jeszcze opaski Sony SmartBand 2. Oto ona.

W sklepie Google Play pojawiła się (niechcący) aplikacja do opaski Sony SmartBand 2. Sęk w tym, że opaski oficjalnie jeszcze nie zapowiedziano. Co będzie potrafić nowy gadżet, który ma nam pomóc śledzić aktywność? Największą nowością będzie pulsometr, którego dotychczas w opaskach Sony brakowało. O tym, czy faktycznie jest on niezbędny w tego typu sprzęcie musicie już zdecydować sami. Ja w swoim SmartBand Talk pulsometru nie mam i jakoś żyję – w zegarku użyłem go może 2 razy, ale rozumiem jeśli dla kogoś to bardzo istotna funkcja.

Sony SmartBand 2

Poza tym opaska będzie w stanie śledzić kroki, informować o przychodzących wiadomościach lub rozmowach i wibrować jeśli włączymy alarm. W opasce znajdziemy też specjalny przycisk, dzięki któremu wykonamy zrzut informacji właściwych dla danego momentu naszej aktywności, co powinno pozwolić fajnie magazynować kluczowe dla nas dane.

Sony SmartBand 2

Niestety nie są znane pozostałe informacje na temat urządzenia, ale biorąc pod uwagę to, że aplikacja jest już gotowa do startu w sklepie Google, spodziewałbym się oficjalnego ogłoszenia opaski już niedługo. Szczególnie, że nie ma na co zwlekać, skoro pierwsze informacje już wyciekły i zepsuły niespodziankę.

Aha, fajnie prezentuje się nowa aplikacja do obsługi opaski. Zdecydowanie lepiej niż dotychczasowa, która była chyba najsłabszym elementem całego zestawu.

grafika: 1, 2

Źródło