Pytamy.pl

Sonadaże i opinie na pytamy.pl

Grzegorz Marczak
2

Kolejne zmiany na pytamy.pl mają na celu pomóc sondować opinie innych użytkowników. Często na naszym serwisie pojawiają się pytania sondujące, postanowiliśmy dobudować do tego rodzaju pytań trochę funkcjonalności. Pytania o opinie wyposażone są w mechanizm do głosowania i jednoczesnej wizualizacj...

Kolejne zmiany na pytamy.pl mają na celu pomóc sondować opinie innych użytkowników. Często na naszym serwisie pojawiają się pytania sondujące, postanowiliśmy dobudować do tego rodzaju pytań trochę funkcjonalności.

Pytania o opinie wyposażone są w mechanizm do głosowania i jednoczesnej wizualizacji wyników głosowania. Oczywiście cały czas można oprócz głownia dyskutować na dany temat (mechanizm dokładnie taki sam jak przy odpowiedziach na standardowe pytania)

Jeśli pomysł ten się przyjmie będziemy go rozszerzać o nowe możliwości np: definiowania rodzajów odpowiedzi czyli np. „zgadzam się” , „nie zgadzam się” itp.

To jednak nie koniec niespodzianek – na ten miesiąc przygotowujemy dużo nowych funkcjonalności!!. Warto też być aktywnym użytkownikiem ponieważ nasze konkursy będą miały bardzo ciekawe nagrody.

Zapraszamy do korzystania z nowego rodzaju pytań na pytamy.pl!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu