Pytamy.pl

Osiemnaście tysięcy wpisów na pytamy.pl

Grzegorz Marczak
Osiemnaście tysięcy wpisów na pytamy.pl
3

Mija trzeci miesiąc działalności serwisu pytamy.pl. Miesiąc najbardziej, jak do tej pory, burzliwy w działalności serwisu. Tempo rozwoju serwisu stało się dla nas dużym wyzwaniem. Oto kilka faktów: • W porównaniu do poprzedniego miesiąca podwoiliśmy liczbę unikalnych użytkowników codziennie nas o...

Mija trzeci miesiąc działalności serwisu pytamy.pl. Miesiąc najbardziej, jak do tej pory, burzliwy w działalności serwisu. Tempo rozwoju serwisu stało się dla nas dużym wyzwaniem. Oto kilka faktów:

  • W porównaniu do poprzedniego miesiąca podwoiliśmy liczbę unikalnych użytkowników codziennie nas odwiedzających, osiągając średnią ponad 1,6 tys.
  • Podwojeniu uległa ilość nowych pytań dodawanych codziennie do serwisu - w tej chwili to ok. 50 pytań.
  • Potroiliśmy ilość odpowiedzi osiągając średnio dziennie ok. 250 odpowiedzi.
  • Ilość zarejestrowanych użytkowników w ostatnim miesiącu przekroczyła sumę z ostatnich dwóch miesięcy – obecnie mamy 1,5 tysiąca zarejestrowanych użytkowników.
  • Codziennie w serwisie rejestruje się kilkanaście nowych osób.
  • 65% użytkowników którzy codziennie odwiedzają nasz serwis to są użytkownicy nowi.
  • Najlepszym źródłem referencyjnym jest dla nas wyszukiwarka google zapewniająca nam ponad 1,5 tys. wizyt dziennie (co nas bardzo cieszy)

Powyższe dane są dla nas dużym sukcesem (oczywiście zdaję sobie sprawę, że są serwisy które takie wynik osiągają w minutę) ponieważ, jak już pisałem, nie wiedzieliśmy czy taki serwis w Polsce się przyjmie.

Trzeci miesiąc będzie się nam również kojarzył z pojawieniem się konkurencji. O samej konkurencji już pisałem dlatego nie będę się powtarzał.

Co dalej? Oczywiście nie poprzestaniemy na patrzeniu się w rosnące statystyki. Prowadzimy kilka ciekawych rozmów z sponsorami i mamy nadzieję, że wkrótce na pytamy.pl pojawią się pierwsze konkursy z nagrodami dla użytkowników.

Nasza lista nowych funkcjonalności wydłuża się z każdym dniem. W najbliższym miesiącu można się spodziewać zmian, o które prosili nasi użytkownicy oraz kilku niespodzianek, które mamy nadziej będą miłym zaskoczeniem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu