Polska

Śledzik(pl) - to żyje ?!

GM
Grzegorz Marczak
33

Jak widać na powyższym obrazku śledzik powoli wypływa. Na początku objawił się na stronach Naszej-Klasy. Strona sledzik.pl jest natomiast nadal zamknięta - ale sam serwis widać już pod adresem nasza-klasa.pl/sledzik. Trochę to dziwna strategia jak na start, nawet jeśli jest to tylko próba. W...Jak widać na powyższym obrazku śledzik powoli wypływa. Na początku objawił się na stronach Naszej-Klasy. Strona sledzik.pl jest natomiast nadal zamknięta - ale sam serwis widać już pod adresem nasza-klasa.pl/sledzik. Trochę to dziwna strategia jak na start, nawet jeśli jest to tylko próba. W każdym razie zastanawiam się co z śledzika zrobią użytkownicy Naszej Klasy?

Mogą zmienić go w klasyczny chat, serwis randkowy lub cokolwiek innego. Ważne jest natomiast, że tak samo jak w Twitterze/Flakerze/Blipie - to my decydujemy o tym kto generuje nam "szum" informacji. Niezależnie od tego co dzieje się na zewnątrz.Teraz do zamknięcia pierwszej ligi mikroblogów brakuje jeszcze tylko projektu od o2, który jak wiemy objawi się w połowie października.

PS. Pierwsze reakcje na Blipie i Flakerze pokazują, że start śledzika wzbudza spore emocje i duże zainteresowanie nawet wśród tych, którzy już teraz deklarują, że nie jest to serwis dla nich.

PS2. Wszyscy ci którzy się żalą, że mają głupie wpisy na śledziku powinno sobie uświadomić, że to piszą osoby, które sami zaakceptowali jako znajomych :) W śledziku nie ma przecież jednego wspólnego streamu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu