Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Polska

Darmowe wejście na MeetDomainers 2009 i możliwość sprzedania domeny na aukcji - tylko na Antyweb!

GM
Grzegorz Marczak
235

Wspólnie z Danielem Dryzkiem organizatorem konferencji MeetDomainers 2009 (człowiekiem, który posiada 8 tysięcy domen!) zapraszam na szybki konkurs. Do wygrania jest darmowa wejściówka na 3 dniową konferencję oraz możliwość sprzedania własnej domeny podczas aukcji, która odbędzie się pierwszego dni...

Wspólnie z Danielem Dryzkiem organizatorem konferencji MeetDomainers 2009 (człowiekiem, który posiada 8 tysięcy domen!) zapraszam na szybki konkurs. Do wygrania jest darmowa wejściówka na 3 dniową konferencję oraz możliwość sprzedania własnej domeny podczas aukcji, która odbędzie się pierwszego dnia konferencji. Konferencja odbędzie się w Warszawie w Hotelu Marriott w dniach 25 -27 września 2009.

Przyznam, że sam z chęcią wybieram się na tę konferencję (będę brał udział w jednym z paneli dyskusyjnych). Rynek domen, to jak utrzymuje się przykładowe 8 tysięcy domen w Polsce, gdzie i za ile można je sprzedać, są to tematy zupełnie mi obce i chętnie obejrzę kilka prezentacji na ten temat. Wszystkie domeny, które posiadam czy też posiadałem, kupowałem zawsze pod własne potrzeby (zarówno pytamy.pl jak i antyweb.pl były kupione w promocji za 1 PLN - z tego co pamiętam).

Przechodząc do samego konkursu. W celu zdobycia darmowego wejścia na konferencje oraz możliwości sprzedania własnej domeny podczas aukcji na żywo wystarczy podać nazwę domeny jaką chcielibyście sprzedać. Oczywiście nie muszę dodawać, że domena musi być osoby zgłaszającej (co da się prosto sprawdzić).

Tak więc jeśli macie ochotę na uczestnictwo w konferencji i sprzedaż domeny podczas aukcji - poproszę o zostawienie w komentarzu nazwy domeny którą chcielibyście spieniężyć. Konkurs trwa do końca tygodnia (do północy). Najciekawsza nazwa zostanie wybrana przez Daniela (a zna się on na tym rynku) a jej właściciel zostanie zaproszony na konferencję gdzie będzie mógł sprzedać domenę podczas aukcji.

Przed zgłoszeniem własnej domeny do konkursu (i na sprzedaż) proponuję zapoznać się z listą domen jakie będą wystawione na aukcji, da wam to pewne pojęcie o tym jaka nazwa ma szansę na zwycięstwo w konkursie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konferencjeMeetDomainers