Mobile

Oto Skype Lite na Androida. Lekkie aplikacje w modzie

Konrad Kozłowski
Oto Skype Lite na Androida. Lekkie aplikacje w modzie
20

Skype Mingo powraca. Lekka i szybka wersja komunikatora Microsoftu na Androida doczekała się oficjalnej premiery. Aplikację znajdziecie w Google Play, ale jej stamtąd nie pobierzecie.

Ograniczona terytorialnie dostępność aplikacji nie powinna jednak nikomu zainteresowanemu przeszkadzać. W teorii jest to Skype tylko dla użytkowników zamieszkujących Indie. W zdecydowanej większości korzystają oni z mniej wydajnych urządzeń, na których zwykły Skype po prostu sobie nie radzi.

Oprócz wymiany wiadomości tekstowych, obrazków, jak również standardowych rozmów głosowych i wideo, Skype Mingo oferuje łatwy dostęp do naszych SMS-ów oraz listy połączeń telefonicznych. Wszystko to jest przedstawione w miłej dla oka formie, szczególnie zakładka z wiadomościami tekstowymi, gdzie do naszej dyspozycji są gotowe do zaznaczenia zakładki pełniące role filtrów. Jeśli zechcemy skupić się tylko na konwersacjach na pomocą Skype’a, to istnieje taka możliwość, podobnie jak pozostawienie jedynie listy wiadomości SMS.

- więcej o Skype Lite (aka Mingo).

Skype Lite (wcześniej Mingo) to zupełnie inna para kaloszy. On po prostu śmiga. W finalnej wersji prezentuje się naprawdę nieźle i dla każdego użytkownika, także w Polsce, może to być powód do powrotu do Skype'a. Wystarczy odwiedzić serwis pokroju APK Mirror lub samemu pobrać plik *.apk z Google Play korzystając z odpowiedniego narzędzia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Skypekomunikatory