Felietony

Siepomaga.pl zebrało już 1 milion złotych! Dacie rade dorzucić jeszcze 3 383 PLN dla Maksa?

Grzegorz Marczak
Siepomaga.pl zebrało już 1 milion złotych! Dacie rade dorzucić jeszcze 3 383 PLN dla Maksa?
16

W niedzielę wieczorem dostałem mail od ekipy siepomaga.pl informujący o osiągnięciu pierwszego miliona złotych zebranego od internautów i przekazanego potrzebującym. I to się nazywa rekord i takich ludzi i takie inicjatywy należy popularyzować i o nich pisać. Wyrwali z kieszeni internautów olbrzymią...

W niedzielę wieczorem dostałem mail od ekipy siepomaga.pl informujący o osiągnięciu pierwszego miliona złotych zebranego od internautów i przekazanego potrzebującym. I to się nazywa rekord i takich ludzi i takie inicjatywy należy popularyzować i o nich pisać. Wyrwali z kieszeni internautów olbrzymią kwotę pieniędzy, którą zbierali na szczytne cele.

Pieniędzy, które prawdopodobnie w drobnych kwotach rozeszłyby się na jakieś drobiazgi, o których zaraz po zakupie nikt już nie pamięta. Dzięki siępomaga.pl mamy natomiast satysfakcję, że dołożyliśmy małą kwotę która razem z pieniędzmi od innych internautów jest w stanie realnie komuś pomóc.

W chwili obecnej w serwisie zarejestrowanych jest blisko 12 tys. użytkowników, którzy wsparli 21,5 tys. e-darowizn. Przeprowadzone zostały 484 zbiórki Pomagaczy, ponad 300 celów charytatywnych zostało zrealizowanych. Z serwisem współpracuje 425 organizacji pozarządowych, na rzecz których ten milion został zebrany i przekazany.

Jak najlepiej uczcić sukces wasz sukces (bo to wy oddawaliście swoje pieniądze)? Moim zdaniem kolejnym zrealizowanym celem. Mały Maks potrzebuje pieniędzy na kolejną operację serca, do jej realizacji brakuje nieco ponad 3 300 PLN. Damy radę?

Zrobiłem dla nas "zbiórkę" aby łatwiej było na bieżąco śledzić postęp wpłat. Pod adresem siepomaga.pl/r/maksymilian możecie obserwować stan bieżący oraz oczywiście wspomóc całą akcję. Myślę, że damy radę wspólnie zebrać szybko tę kwotę!Także drogi czytelniku, wpłacaj, lajkuj, wykopuj i zapraszaj innych. Pomaganie przynosi naprawdę dużo radość

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

siepomaga.pl