Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
seriale

Pan Mercedes - zwiastun serialu zapowiada bardzo dobry kryminał

KK
Konrad Kozłowski
5

Serial Pan Mercedes, który jest adaptacją książek Stephena Kinga, zadebiutuje już 9 sierpnia. Produkcja doczekała się pierwszego zwiastuna.

Trylogia wokół Pana Mercedesa to trzy kryminalne książki (Pan Mercedes, Znalezione nie kradzione, Ostatnia warta) autorstwa Stephena Kinga , który powołując do życia postaci emerytowanego detektywa Hodgesa i jego przeciwnika Brady'ego Harstfielda, po raz pierwszy zmierzył się z tym gatunkiem. Mam za sobą lekturę całości, dlatego niezmiernie ciekawi mnie w jaki sposób przedstawione zostaną na ekranie wariactwa socjopaty Brady'ego, który - co ciekawe - został zsunięty na drugi plan w części drugiej, ale przez cały czas nadawał ton wszystkim wydarzeniom.

Serial Pan Mercedes

Na serial ma składać się 10 odcinków, a zwiastun zapowiada dość wierną adaptację. W emerytowanego detektywa Billa Hodgesa, zmagającego się z brakiem zajęcia po zakończeniu służby i nadużywaniem alkoholu, wcieli się Brendan Gleeson. Jego arcywrogiem będzie kierowca mercedesa, który wjechał w tłum ludzi, wielu raniąc i zabijając, a następnie uciekając z miejsca zbrodni - Brady'ego Hartsfielda zagra Harry Treadaway. Sprawa zostaje niewyjaśniona, lecz Brady zamiast cieszyć się wolnością, postanowi zagrać na nosie detektywowi nawiązując z nim kontakt.

Pełny zwiastun zapowiada sporo akcji, a produkcja AT&T ma zadebiutować w Stanach już 9 sierpnia. Na chwilę obecną nie ma żadnych informacji o polskiej premierze serialu na którejkolwiek ze stacji telewizyjnych czy serwisów VOD. Stan rzeczy może się wkrótce zmienić - miejmy nadzieję - dlatego, gdy tylko do tego dojdzie,  oczywiście Was o tym poinformujemy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: