Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
seriale

Zobaczcie pełny trailer nowego sezonu Serii niefortunnych zdarzeń i zaznaczcie datę premiery w kalendarzu!

0

Młodzieżowa seria książek Seria niefortunnych zdarzeń spod pióra Daniela Handlera to opowieści, które rozbudzały wyobraźnie i wszystkich 13 tomów pochłaniało się... właściwie jednym tchem. Kiedy Netflix zapowiedział serial na ich podstawie, wiązałem z nim naprawdę spore nadzieje. W końcu przyzwyczai...

Młodzieżowa seria książek Seria niefortunnych zdarzeń spod pióra Daniela Handlera to opowieści, które rozbudzały wyobraźnie i wszystkich 13 tomów pochłaniało się... właściwie jednym tchem. Kiedy Netflix zapowiedział serial na ich podstawie, wiązałem z nim naprawdę spore nadzieje. W końcu przyzwyczaili nas już wcześniej do wysokiej jakości treści. Na szczęście — nie zawiedli i zarówno widzowie jak i recenzenci byli zachwyceni. Dlatego chyba nikogo specjalnie nie dziwią wielkie emocje przed wyczekiwaniem drugiego sezonu serialu Seria Niefortunnych zdarzeń, który jeszcze w marcu zadebiutuje na platformie. A teraz doczekaliśmy się już pełnego trailera, który jeszcze bardziej zaostrza na niego apetyt!

Trailer drugiego sezonu Serii niefortunnych zdarzeń

Jak widać na powyższym materiale -- na ekrany telewizorów powróci cały pakiet znanych i lubianych bohaterów. I już zgodnie z tradycją — ci nie będą mieli ani chwili wytchnienia. Co rusz czekać będzie na nich solidna dawka przygód i związanych z nimi nierozerwalnie niebezpieczeństw. Olaf nie da za wygraną i właściwie na każdym kroku będzie próbował jakiś nowych sztuczek. Nie ma co ukrywać: kolejny sezon z historią sierot Baudelaire: Wioletki, Klausa i Słoneczka zapowiada się niezwykle smakowicie!

Seria niefortunnych zdarzeń — sezon drugi zadebiutuje jeszcze w marcu

Prawdopodobnie wszyscy już o tym doskonale wiecie, ale jeżeli jakimś cudem umknęło to waszej uwadze, to w ramach przypomnienia — drugi sezon Serii niefortunnych zdarzeń jest jedną z marcowych premier na platformie Netflix. Serial dostępny będzie już w piątek, 30 marca 2018. No to chyba plany na Wielkanocny czas wolny po spotkaniu z rodziną i przyjaciółmi ustaliły się automatycznie. Lepszej daty chyba nie mogliśmy sobie wymarzyć, akurat zdążymy ochłonąć po tym co przyniesie druga seria Jessica Jones!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: