Świat

SeedCamp podaje listę zwycięzców! Niestety Szuku na niej nie znajdziemy

Grzegorz Marczak
SeedCamp podaje listę zwycięzców! Niestety Szuku na niej nie znajdziemy
5

Właśnie dostałem informację prasową na temat wyników konkursu Seedcamp (konkurs startupów). Oto zwycięzcy, przed którym teraz duża szansa na rozwój i pozyskanie finansowania (niestety na liście tej nie znajdziemy żadnego z naszych serwisów czyli szuku.pl czy Adtaily.com): basekit.com – Serwis...


Właśnie dostałem informację prasową na temat wyników konkursu Seedcamp (konkurs startupów). Oto zwycięzcy, przed którym teraz duża szansa na rozwój i pozyskanie finansowania (niestety na liście tej nie znajdziemy żadnego z naszych serwisów czyli szuku.pl czy Adtaily.com):

  • basekit.com – Serwis dzięki któremu zbudujemy szybko nawet najbardziej złożoną stronę internetową.
  • babuki.com – multi-player social gaming
  • mobclix.com – platforma do reklam targetowanych na iphona
  • soup.io – mieszanka bloga, lifestreamingu, dzielenie się plikami, multimediami itp.
  • stupeflix.com – platforma do generowania filmów na podstawie naszych zdjęć i grafik
  • toksta.com – komunikator i video chat dla serwisów społecznościowych
  • ubervu.com – śledzenie i analizowanie wszystkiego co robimy w sieci w jednym miejscu.

Wszyscy chyba mieli duże nadzieje na to, że na liście zwycięzców będzie jakiś polski serwis. Najlepszy PR oraz rozgłos zyskał chyba szuku.pl - natomiast jak widać pomysł na wyszukiwarkę ludzi nie był wystarczająco przekonujący (zresztą mnie też nie specjalnie przekonuje).

Wczoraj na Auli (byłem pierwszy raz - jeszcze dziś opiszę moje wrażenia) usłyszałem, że następny SeedCamp będzie organizowany w Polsce (a może miałem jakieś omamy?) - jeśli tak to każdemu kto myśli o występie na tej imprezie polecam już teraz zabrać się do pracy bo jest o co walczyć. Zwycięzcy tegorocznej edycji dostaną po 50 tysięcy EUR i 3 miesięczny pobyt w Londynie gdzie będą mogli rozwijać swój serwis pod okiem doradców i fachowców związanych z SeedCamp (z całej grupy finalistów okazało się że tylko rumuński startup jest zainteresowany przeniesieniem - reszta jest chyba z Anglii i jeden z Niemiec).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupkonkursseedcampszuku.pl