Samsung

Przecieki popsuły Samsungowi niespodziankę. Oto produkty, które gigant zaprezentuje w sierpniu

Kamil Świtalski
Przecieki popsuły Samsungowi niespodziankę. Oto produkty, które gigant zaprezentuje w sierpniu
2

Uroczysta konferencja Samsunga z zapowiedziami całego zestawu nowych urządzeń w ich portfolio dopiero w sierpniu, ale najwyraźniej nie udało się dochować tajemnicy. Przecieki z pełną listą produktów które mają być głównymi bohaterami Samsung Unpacked zepsuły koreańskiemu gigantowi niespodziankę.

Poznaliśmy już wszystkie produkty, które Samsung oficjalnie zaprezentuje na swojej sierpniowej konferencji

Zepsute niespodzianki to już właściwie standard. Nie ważne o jakiej firmie mowa — pełne listy produktów regularnie znane są przed oficjalnymi zapowiedziami, zaś wszystkie te huczne imprezy okazują się po prostu potwierdzeniem tego, co wiedzieliśmy już od dawna. I wszystko wskazuje na to, że sierpniowe Unpacked także wpadnie w ten sam schemat. Impreza która ma odbyć się 11 sierpnia 2021 roku ma według Evana Blassa ma przynieść sześć nowych produktów. Wśród nich trzy smartfony (Samsung Galaxy Z Fold 3, Samsung Galaxy Z Flip 3, Samsung Galaxy S21 FE), smartwatch w dwóch wariantach (Samsung Galaxy Watch 4 Classic oraz Samsung Galaxy Watch 4 Active) i nowe słuchawki: Samsung Galaxy Buds 2. Jeżeli śledzicie informacje dotyczące giganta, to prawdopodobnie żaden z tych sprzętów nie jest dla was żadnym zaskoczeniem. Wszystkich tych sprzętów użytkownicy się spodziewali. A sam także nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawy kolejnych generacji składanych smartfonów Samsunga. Bo chociaż to stosunkowo młoda technologia, to bardzo dynamicznie się rozwija i jestem ciekawy jakie rewolucje wprowadzi nowy Galaxy Z Flip.

Plotki o większości tych sprzętów regularnie napływają do nas od kilku tygodni — i lwia część z nich nie skrywa już przed nami zbyt wielu tajemnic. Największą niespodzianką okażą się prawdopodobnie nowe słuchawki, chociaż ze względu na charakterystykę produktu - wielkich rewolucji się tam nie spodziewam.

Z jednej strony - nie trzeba w niepewności czekać, co takiego firma pokaże za blisko miesiąc. Z drugiej strony wyczekiwanie na konferencje i niespodzianki z nią związane zawsze dają sporo frajdy. Wszystkim dogodzić się nie da, wiadomo. No ale na konferencji najwyraźniej poznamy tylko oficjalne daty premiery oraz ceny...

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu