Miniblog

Samsung ponownie i całkiem dobrze naśmiewa się z iPhone'a [wideo]

Michał Majchrzycki
Samsung ponownie i całkiem dobrze naśmiewa się z iPhone'a [wideo]
20

Samsung zaczyna specjalizować się w żartowaniu z iPhone’a. Tym razem firma wzięła na celownik geolokalizację i usługę Siri. W dwóch krótkich reklamach możemy zobaczyć, jak koreańska firma naśmiewa się z zagorzałych fanów iPhone’a. A czy potrafi jednocześnie sprzedać własny telefon? Po obejrzeniu...

Samsung zaczyna specjalizować się w żartowaniu z iPhone’a. Tym razem firma wzięła na celownik geolokalizację i usługę Siri. W dwóch krótkich reklamach możemy zobaczyć, jak koreańska firma naśmiewa się z zagorzałych fanów iPhone’a. A czy potrafi jednocześnie sprzedać własny telefon?

Po obejrzeniu obu reklam mam mieszane uczucia. Owszem, Samsung nieźle trafia w ego fanów Apple’a, jednak moim zdaniem niespecjalnie udało mu się zaprezentować swojego smartfona na tle iPhone’a. Za to świetnie koreańskiej firmie udało się pokazać, że nawet iPhone 4S to tylko telefon i nie ma co się specjalnie z jego powodu ekscytować.

Druga reklama prezentuje fanboya Apple’a, którego podrywa atrakcyjna sprzedawczyni z Samsungiem Galaxy. Ciekawy pomysł, tylko dlaczego tak ładna dziewczyna zainteresowała się zupełnie nieatrakcyjnym geekiem?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu