Recenzja

Samsung Galaxy A70 - świetny smartfon z jedną wadą. Recenzja

Paweł Winiarski
Samsung Galaxy A70 - świetny smartfon z jedną wadą. Recenzja
18

Samsung to nie tylko flagowa seria S, choć wiele osób w ogóle nie patrzy na niższe modele i jeśli chce kupić smartfona taniej, wybiera po prostu starsze S-ki. Ale jeśli chcecie mieć nowe urządzenie, zerkacie pewnie w stronę serii A. Moim zdaniem jest bardzo ciekawa, natomiast Galaxy A70 to naprawdę udany smartfon.

Samsungowi Galaxy A70 daleko do flagowej serii S, ale objawia się to również w cenie smartfona. No cóż - nie każdy chce wydać 3 albo 4 tysiące złotych na nowy telefon i kompletnie się temu nie dziwię. Takie osoby szukają tańszej alternatywy - dobrego smartfona z niezłym ekranem, baterią i wydajnością. I wiecie co? Taki właśnie jest Samsung Galaxy A70. Muszę przyznać, że urządzenie pozytywnie mnie zaskoczyło, ma w zasadzie tylko jedną wadę i szkoda, że to problem, który jest obecny również w innych, tańszych smartfonach z tej serii. A wystarczyło po prostu nie kombinować. Zapraszam na naszą recenzję wideo.

Samsung Galaxy A70 kosztuje 1799 złotych, choć przy odrobinie chęci bez problemu znajdziecie tańsze oferty. Moim zdaniem warto się tym urządzeniem zainteresować, o ile oczywiście chcecie celować w tę półkę cenową. Mając ten sam budżet można też celować (jeśli koniecznie chcecie mieć Samsunga) w Galaxy S8 - to wciąż bardzo dobry telefon, trzeba tylko pamiętać, że już stary i na rynku są dwie nowsze generacje. Wybór oczywiście należy do Was. Samsung Galaxy A70 na pewno będzie się cieszył dużą popularnością w abonamentach, jeśli macie jednak do wydania około 2 tysięcy złotych, zerkałbym też w stronę Xiaomi Mi 9.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu