Gry

Rusza spora wyprzedaż gier na Xbox 360 i Xbox One

Konrad Kozłowski
Rusza spora wyprzedaż gier na Xbox 360 i Xbox One
4

Ultimate Game Sale organizowana przez Microsoft ruszyła już wczoraj. Przez 7 dni serwowane nam będą zniżki na gry dla Xboxa 360 i Xboxa One. Wśród gier znajdziemy kilka starszych tytułów, ale nie zabrakło także świeższych gier. Sam mam już na oku kilka pozycji. Kompletną listę znajdziecie na spec...

Ultimate Game Sale organizowana przez Microsoft ruszyła już wczoraj. Przez 7 dni serwowane nam będą zniżki na gry dla Xboxa 360 i Xboxa One. Wśród gier znajdziemy kilka starszych tytułów, ale nie zabrakło także świeższych gier. Sam mam już na oku kilka pozycji.

Kompletną listę znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie. Wielki napis zapowiada obniżki nawet do 85%, ale nie spodziewajcie się, że na większość z gier dostaniecie taki rabat. Wśród oferowanych już teraz tytułów znajdziecie jednak bez wątpienia coś dla siebie, a jeśli jesteście subskrybentami usługi Xbox Live Gold, to oczywiście premiuje to Was kolejnymi zniżkami.

Na weekend planowane są oferty specjalne. Jak zauważyli koledzy z Polygamii, przez chwilę na stronie obecne były także i właśnie one, nadchodzące, weekendowe propozycje. Znalazł się wśród nich Lords of the Fallen za jedyne 36 złotych i wiele innych, lecz po zaktualizowaniu (poprawieniu) strony, nie możemy już z nich skorzystać. Wiemy jednak, że w dniach 21-22 lutego możemy spodziewać się specjalnych cen następujących gier: FIFA 15, Forza Motorsport 5, Call of Duty: Advanced Warfare, Halo: The Master Chief Collection i Destiny, Forza Horizon 2.

Na Xboxa One osobiście polecę Wam z pewnością paczkę gier studia Telltale za połowę ceny, czyli 160 złotych, Sniper Elite III za 50 złotych i NBA Live 15 za nieco ponad 30 złotych. Ceny, które podaję dotyczą graczy z Xbox Live Gold, jeśli nie posiadacie subskrypcji, to będą one naturalnie nieco wyższe.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu