Sport

Rusza nowy Sport.pl. Konkurencję też czekają zmiany?

Maciej Sikorski
Rusza nowy Sport.pl. Konkurencję też czekają zmiany?
7

Niedawno Konrad informował o zmianach, jakie szykują twórcy Sport.pl. Stwierdził, że przebudowa może uczynić z tego serwisu jego ulubioną stronę na temat sportu. W najbliższym czasie będzie chyba mógł zweryfikować swoje przypuszczenia. Wy też możecie już sprawdzać nowy produkt, podobnie będzie z kon...

Niedawno Konrad informował o zmianach, jakie szykują twórcy Sport.pl. Stwierdził, że przebudowa może uczynić z tego serwisu jego ulubioną stronę na temat sportu. W najbliższym czasie będzie chyba mógł zweryfikować swoje przypuszczenia. Wy też możecie już sprawdzać nowy produkt, podobnie będzie z konkurencją - ciekawe czy weźmie ona przykład ze Sport.pl i dokona zmian?

Na co można liczyć w ramach zmian? Opisywał to Konrad i do jego tekstu odsyłam. Przywołam fragment z tego wpisu:

Idea stojąca za nadchodzącymi zmianami pod adresem Sport.pl jest jednocześnie prosta i bardzo sprytna. Przeniesienie funkcjonalności stron internetowych do aplikacji mobilnych jest ruchem, który wykonywało i wykonują setki tysięcy, może miliony witryn w Internecie. Coraz popularniejszy jest jednak trend odwrotny – opcje i funkcje dostępne w aplikacji użytkownicy z zadowoleniem przywitaliby na stronie internetowej. I dokładnie o to chodzi w nowej wersji Sport.pl.

Agora stawia na personalizację - użytkownik będzie mógł wybrać ulubioną drużynę sportową i śledzić głównie informacje jej dotyczące (nie dotyczy to wyłącznie piłki nożnej). W widocznym miejscu pojawiają się wyniki na żywo, co może zainteresować osoby, które np. obstawiają wyniki wydarzeń sportowych, niżej mamy już informacje, które można szybko przeglądać za sprawą przewijania. Zmiany są widoczne, ale trudno uznać je za oszałamiające - to nie rewolucja na miarę tej przygotowanej przez o2. Niemniej zastanawiam się, czy konkurencja zareaguje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Polskaserwis