Gry

Rusza cyfrowy giermasz cdp.pl. Tylko dziś, tylko do 21 ponad 300 pozycji za 9,99zł

Paweł Piskurewicz
17

Ten tydzień rozpoczyna się od wielkich promocji związanych z kolejną edycją giermaszu, cyklicznej wyprzedaży tytułów organizowanej przez CDP. W tym roku przybrał on nietypową formę. Po pierwsze blisko 300 tytułów trafi dziś do sklepów sieci Biedronka na terenie całego kraju. Każdy z nich będzie kosz...

Ten tydzień rozpoczyna się od wielkich promocji związanych z kolejną edycją giermaszu, cyklicznej wyprzedaży tytułów organizowanej przez CDP. W tym roku przybrał on nietypową formę. Po pierwsze blisko 300 tytułów trafi dziś do sklepów sieci Biedronka na terenie całego kraju. Każdy z nich będzie kosztował 9,99zł. Po drugie, towarzyszy mu cyfrowy giermasz, na stronie cdp.pl.

Cyfrowa promocja będzie trwała jedynie 12 godzin, zakończy się dziś wieczorem o godzinie 21.00. Możliwe, że z tego powodu strona cdp.pl ma od jakiegoś czasu problemu z obsłużeniem ruchu. Od godziny częściej otrzymuję komunikat o przeciążeniu, niż o ofercie którą chcę przejrzeć. Poza promocją główną możemy uzyskać 25% rabatu na kolejne zakupy, wystarczy że zaprosimy 3 nowe osoby do założenia konta na cdp.pl, a te skorzystają z naszego zaproszenia.

Ostatnim bonusem jest promocyjna cena na grę Wiedźmin 2. To czy trafi do pakietu tytułów za 9,99zł, zależy od samych graczy. Wymogiem jest odpowiednia ilość rejestracji nowych użytkowników w serwisie. Na stronie możemy śledzić na bieżąco pasek postępu.

Łowcy promocji zapewne bez problemu dostrzegą, że spora część z tych tytułów była już dostępna w niższych cenach w tym na cdp.pl. Jednak dla graczy którzy nie śledzą tego tak uważnie, to wciąż dobra okazja by nadrobić zaległości w tytułach i powiększyć swoją biblioteczkę. Zakres gatunków jest bardzo szeroki, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo nie zapominajmy że cyfrowa edycja giermaszu to też filmy i książki.

Wśród przecenionych przez cdp.pl gier znajdziemy między innymi: Kingdoms of Amalur: Reckoning, gry z serii Gothic, Machinarium, Hotline Miami, Clash of Heroes, serię symulatorów. Miłośnicy książek i komiksów mogą nabyć w promocyjnej cenie wybrane dzieła Lema, albumy z przygodami Tymka i Mistrza czy też Jeża Jerzego. Na fanów kina czeka m.in: O północy w Paryżu, Jak zostać królem, Ghost in the Shell 2 - Innocence, Raid, Yuma.

Skusicie się na któryś z tytułów, a może sami polecicie coś innym czytelnikom?

Lista gier dostępnych w sieci sklepów Biedronka
Cyfrowy Giermasz

Aktualizacja: Wiedźmin 2 za 9,99 zł już odblokowany. :)

źródło: cdp.pl, blog.cdp.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocjeebookicdp.pl