Gry

Rusza cyfrowy giermasz cdp.pl. Tylko dziś, tylko do 21 ponad 300 pozycji za 9,99zł

Paweł Piskurewicz
Rusza cyfrowy giermasz cdp.pl. Tylko dziś, tylko do 21 ponad 300 pozycji za 9,99zł
17

Ten tydzień rozpoczyna się od wielkich promocji związanych z kolejną edycją giermaszu, cyklicznej wyprzedaży tytułów organizowanej przez CDP. W tym roku przybrał on nietypową formę. Po pierwsze blisko 300 tytułów trafi dziś do sklepów sieci Biedronka na terenie całego kraju. Każdy z nich będzie kosz...

Ten tydzień rozpoczyna się od wielkich promocji związanych z kolejną edycją giermaszu, cyklicznej wyprzedaży tytułów organizowanej przez CDP. W tym roku przybrał on nietypową formę. Po pierwsze blisko 300 tytułów trafi dziś do sklepów sieci Biedronka na terenie całego kraju. Każdy z nich będzie kosztował 9,99zł. Po drugie, towarzyszy mu cyfrowy giermasz, na stronie cdp.pl.

Cyfrowa promocja będzie trwała jedynie 12 godzin, zakończy się dziś wieczorem o godzinie 21.00. Możliwe, że z tego powodu strona cdp.pl ma od jakiegoś czasu problemu z obsłużeniem ruchu. Od godziny częściej otrzymuję komunikat o przeciążeniu, niż o ofercie którą chcę przejrzeć. Poza promocją główną możemy uzyskać 25% rabatu na kolejne zakupy, wystarczy że zaprosimy 3 nowe osoby do założenia konta na cdp.pl, a te skorzystają z naszego zaproszenia.

Ostatnim bonusem jest promocyjna cena na grę Wiedźmin 2. To czy trafi do pakietu tytułów za 9,99zł, zależy od samych graczy. Wymogiem jest odpowiednia ilość rejestracji nowych użytkowników w serwisie. Na stronie możemy śledzić na bieżąco pasek postępu.

Łowcy promocji zapewne bez problemu dostrzegą, że spora część z tych tytułów była już dostępna w niższych cenach w tym na cdp.pl. Jednak dla graczy którzy nie śledzą tego tak uważnie, to wciąż dobra okazja by nadrobić zaległości w tytułach i powiększyć swoją biblioteczkę. Zakres gatunków jest bardzo szeroki, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo nie zapominajmy że cyfrowa edycja giermaszu to też filmy i książki.

Wśród przecenionych przez cdp.pl gier znajdziemy między innymi: Kingdoms of Amalur: Reckoning, gry z serii Gothic, Machinarium, Hotline Miami, Clash of Heroes, serię symulatorów. Miłośnicy książek i komiksów mogą nabyć w promocyjnej cenie wybrane dzieła Lema, albumy z przygodami Tymka i Mistrza czy też Jeża Jerzego. Na fanów kina czeka m.in: O północy w Paryżu, Jak zostać królem, Ghost in the Shell 2 - Innocence, Raid, Yuma.

Skusicie się na któryś z tytułów, a może sami polecicie coś innym czytelnikom?

Lista gier dostępnych w sieci sklepów Biedronka
Cyfrowy Giermasz

Aktualizacja: Wiedźmin 2 za 9,99 zł już odblokowany. :)

źródło: cdp.pl, blog.cdp.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocjeebookicdp.pl