29

RSS w TechAll i inne zmiany!

Start serwisu Techall.pl pokazał mi, że jest kilka rzeczy które na pewno trzeba poprawić (wielkie dzięki za uwagi i konstruktywną krytykę). Przede wszystkim wszyscy zwracali uwagę na brak RSS-ów, szerokość strony oraz ciężki i przytłaczający layout. Właściwie ze wszystkimi uwagami w pełni się zgadzam (szczególnie jeśli chodzi o przytłaczającą kolorystykę) dlatego też pierwsze zmiany już […]

Start serwisu Techall.pl pokazał mi, że jest kilka rzeczy które na pewno trzeba poprawić (wielkie dzięki za uwagi i konstruktywną krytykę). Przede wszystkim wszyscy zwracali uwagę na brak RSS-ów, szerokość strony oraz ciężki i przytłaczający layout.

Właściwie ze wszystkimi uwagami w pełni się zgadzam (szczególnie jeśli chodzi o przytłaczającą kolorystykę) dlatego też pierwsze zmiany już zostały poczynione i TechAll zyskał RSS pokazujący ostatnie informacje dodane do top news-ów (zachęcam do subskrypcji).

Kolejną zmianą o jakiej myślę jest lekki i przejrzysty wygląda serwisu. Tutaj propozycja nowych kolorów i odciążenia wyglądu TechAll też już się pojawiał. Poniżej zamieszczam przykład nowej skóry dla TechAll i bardzo liczę na wasze opinie i sugestie (mi najbardziej podoba się ta lekka wersja bez żadnych ciemnych podkładów ale nie wiem czy nie popadam z skrajności w skrajność).

Wersja 1Wersja 2Co do samego startu serwisu, tego co ile i od kogo, jaki był ruch na początku – kto nowy dołączył do osób które rekomendują newsy itp. Wszystko to opiszę w osobnym poście bo jest kilka ciekawostek i kilka dość zaskakujących spostrzeżeń.