Gry

Rozwiązanie konkursu, w którym do wygrania była gra Uncharted 4: Kres Złodzieja

Paweł Winiarski
Rozwiązanie konkursu, w którym do wygrania była gra Uncharted 4: Kres Złodzieja
0

Obejrzeliśmy wszystkie podesłane filmy, zarówno te krótkie, jak i kolosy, w których zmontowaliście po kilkanaście lub kilkadziesiąt scen nakręconych w testowej wersji Uncharted 4: Krew Złodzieja. Z konkursami na Antywebie bywa różnie - czasem wybrać zwycięzcę jest łatwiej, czasem trudniej. Dziś miałem jednak pewne problemy i naprawdę ciężko było podjąć decyzję.

Ostatecznie jednak największe wrażenie zrobił na mnie jeden z materiałów nakręconych przez Tomasza Piętkę - ten, w którym postanowił korzystać wyłącznie z pistoletu i haka. Mam nadzieję, że nigdy nie spotkamy się na serwerach, bo to, co wyczyniasz z tymi dwoma przedmiotami naprawdę robi wrażenie, podobnie jak nakręcony za jednym razem fragment. Gratulujemy wygranej, będę się już z Tobą kontaktował bezpośrednio, sprawdź więc adres mailowy, na który założyłeś konto w Diqusie.

Poza filmem Tomka polecam Wam obejrzenie pozostałych prac konkursowych, kilka z nich robi naprawdę duże wrażenie i szkoda, że nie mogliśmy przyznać większej ilości nagród.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Sonyuncharted 4