Gry

Rozgrywka #89 - Dziki Gop

Piotr Kaźmierczak
Rozgrywka #89 - Dziki Gop
18

Jeżeli spodziewaliście się, że Rozgrywka 89 będzie krótsza od poprzedniej, to się grubo pomyliliście. U nas krótko (i to na każdej płaszczyźnie) być po prostu nie może. W tym odcinku opowiemy wam o kilku naprawdę dużych hitach (można tu wymienić Watch_Dogs czy też Mario Kart 8), ale i o hitach mniej...

Jeżeli spodziewaliście się, że Rozgrywka 89 będzie krótsza od poprzedniej, to się grubo pomyliliście. U nas krótko (i to na każdej płaszczyźnie) być po prostu nie może. W tym odcinku opowiemy wam o kilku naprawdę dużych hitach (można tu wymienić Watch_Dogs czy też Mario Kart 8), ale i o hitach mniejszych (Murdered: Soul Suspect). Nie zabraknie również małych tytułów, a także kącika kulturalnego.

Oczywiście nie omieszkaliśmy zahaczyć na chwilę o temat targów E3. Nie bójcie się jednak - nie trwa on zbyt długo, a na dodatek stał się inspiracją dla kilku śmiesznych momentów. A czy brak w tym odcinku naszego specyficznego poczucia humoru? Oczywiście, że nie!

Gry:

  • Watch_Dogs,
  • Transistor ,
  • Creeper World 3 - Arc Eternal,
  • Mario Kart 8,
  • Murdered: Soul Suspect.

KULTURA:

  • Na skraju jutra - film

Podcast: Słuchaj

Profil facebookowy: Bądź na bieżąco!

Grupa facebookowa: Komentuj, hejtuj, śmiej się z nami

iTunes: Masz "ejpla"? Znajdziesz nas tutaj

Tymczasowe archiwum wszystkich odcinków: Wejdź i posłuchaj

Tradycyjnie podziękowanie dla kufla za hosting

***

Głównym założeniem autorów Rozgrywki jest omawianie najnowszych newsów z branży gier oraz recenzje interesujących produkcji. W niemal każdym odcinku pojawia się również kącik, w którym poddajemy ocenie książki, filmy lub inne wytwory popkultury. Odpalając Rozgrywkę musicie się również przygotować na dużą dawkę specyficznego poczucia humoru. Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie zdarza się nam jeździć po bandzie i balansować na granicy dobrego smaku, ale taki już urok naszego podcastu.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

podcastniezgranirozgrywka