Intel

Rozdajemy kody na 5 paczek gier o wartości ok. 460 zł. Te, które normalnie dostaniecie przy zakupie komputerów na IEM 2016

Paweł Winiarski
Rozdajemy kody na 5 paczek gier o wartości ok. 460 zł. Te, które normalnie dostaniecie przy zakupie komputerów na IEM 2016
131

Pamiętacie informację o paczce gier dodawanych przy zakupie komputerów Intel Extreme Masters Limited Edition PC lub pecetów dla graczy od jednego z producentów wystawiających się na IEM-ie w Spodku? Mamy dla Was konkurs, w którym możecie te paczki gier wygrać.

Zadanie konkursowe nie jest trudne, ale komentarz w stylu „chcę!” nie wystarczy. 2016 rok będzie należeć do sprzętów wirtualnej rzeczywistości, dlatego poruszymy tym razem ten właśnie temat. Napiszcie nam w komentarzu pod tym artykułem Wasz pomysł na grę VR. Forma dowolna - może być opis tekstowy, film, zdjęcie, a nawet wyszywanka. Macie czas do poniedziałku, 29 lutego, do godziny 0:00. Pamiętajcie, by konto Disqus, z którego będziecie komentować, założone było na prawdziwym mailu.

Rozdajemy 5 kodów na wspomniane paczki. Każdy upoważni do pobrania zestawu 4 gier o łącznej wartości ok. 460 zł.

I również tytułem przypomnienia, gdyby ktoś planował zakup komputera na tegorocznym IEM-ie - nabywcy produktów objętych promocją otrzymają unikatowy kod upoważniający do pobrania zestawu gier. Otrzymany kod należy wpisać na stronie http://gamingbundle.intel.com/iem. Obecnie promocja dostępna jest u wybranych partnerów (Komputronik, x-kom, NTT System, Morele.net) i obejmuje komputery ze specjalnej serii Intel Extreme Masters Limited Edition PC. W najbliższej przyszłości planowane jest rozszerzenie promocji o dodatkowe sklepy i urządzenia innych producentów.

Zabawę zaczynamy dokładnie teraz i potrwa ona do poniedziałku, 29 lutego (do północy).

Powodzenia!

Poniżej regulamin konkursu:

  1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 26.02.2016 r.
  2. Nagrodami w konkursie jest 5 kodów na paczki z grami (Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Just Cause 3, dodatkowa zawartość do Warface, dodatkowa zawartość do World of Warships)
  3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o. Sponsorem nagród w konkursie jest firma Intel Polska.
  4. Ci, którzy podejmą rękawicę, mają czas do poniedziałku, 29.02.2016 (do północy) na zamieszczenie pod wpisem konkursowym komentarza z propozycją gry VR.
  5. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
  6. Zwycięzców wybierze Redakcja Antyweb. Jeśli chodzi o kryteria, to liczy się przede wszystkim pomysłowość i fajny efekt końcowy.
  7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 01.03.2016.
  8. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy i współpracownicy Intel Polska.
  9. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Aktualizacja

Nagrody zostały rozdane we wtorek, 01.03.2016 r. - zwycięzcy zostali o tym poinformowanie pod zwycięskimi komentarzami, a kody na paczki pofrunęły do nich mailami. Paczki z grami wygrali:

Artur Marciniak
Marcin Drzewiecki
Olek
Paweł Malak
ZEman

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GryIntel extreme Masters 2016