Intel

Kup komputer na tegorocznym IEM-ie, a dostaniesz 4 świetne gry

Paweł Winiarski
Kup komputer na tegorocznym IEM-ie, a dostaniesz 4 świetne gry
6

Intel wie jak zachęcić graczy do zakupów. Jeśli zdecydujecie się nabyć komputer z serii Intel Extreme Masters Limited Edition PC lub pecety dla graczy od jednego z producentów wystawiających się na IEM-ie w Spodku, otrzyma zestaw czterech popularnych gier o łącznej wartości ok. 460 zł.

Chodzi o zakup sprzętów z procesorami Intel Core i5 oraz Core i7, a promocyjną ofertę znajdziecie u wystawców obecnych na samej imprezie. Nabywcy produktów objętych promocją otrzymają unikatowy kod upoważniający do pobrania zestawu gier. Otrzymany kod należy wpisać na tej stronie. Promocja dostępna jest u wybranych partnerów (m.in. Komputronik, x-kom, Alsen, NTT System, Morele, Sferis, Proline, Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, MSI) i obowiązuje do 31 lipca 2016 r.

No dobrze, ale nie zdradziłem jakie gry otrzymacie. Będą to:

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Kolejna odsłona popularnej serii strzelanek taktycznych z widokiem FPP. Ponownie policja, ponownie terroryści, ciasne lokacje, uwalniania zakładników i rozbrajanie bomb. Kilka klas postaci zapewni różnorodność rozgrywki, która stawia przede wszystkim na kooperację - polecam więc znalezienie chętnych do wspólnej zabawy, wtedy właśnie Rainbow Six Siege nabiera największych rumieńców. Dużo tu szybkiej akcji, choć dużą wagę przyłożono również do taktycznej rozgrywki. Silnik (technologia AnvilNext, znana chociażby z serii Assassin’s Creed), na którym działa Siege umożliwia niszczenie drzwi, barykad, ale również ścian, przez co warunki walki ciągle się zmieniają.

Just Cause 3

Trzecia cześć momentami wykręconego sanboxa (growa piaskownica, otwarty świat), w którym szalone akcje i przypinanie się linką do helikoptera są na porządku dziennym. Głównym bohaterem Just Cause 3 jest Rico Rodriguez, agent do zadań specjalnych. Choć gdyby ktoś dodał mu pseudonim „Demolka”, nie byłoby w tym cienia kłamstwa. To trochę amant, trochę żartowniś, a do tego mistrz kombinowania. Wyobraźcie sobie Johna Rambo, który zamiast po prostu wykonywać zaplanowaną misję, woli postawić na efektowność działań. Pierwsze skrzypce gra więc właśnie Rico, a jego najlepszym kompanem są wybuchy. W Just Cause 3 wrócicie do rodzimego Medici, by pomóc rebeliantom obalić dyktatora - Di Ravello.

Warface

Nastawiona na starcia sieciowe, wojskowa strzelanina rzucająca graczy w niedaleką przyszłość. Tytuł jest darmowy, działa w modelu free-to-play, choć oczywiście duże znaczenie mają w nim mikropłatności. Poza klasycznymi starciami PvP, w grze znajdziecie również misje PvE, w których drużyna złożona z prawdziwych graczy musi stawić czoła growemu SI. Warface jest projektem firmy Crytek, którą powinniście znać chociażby z produkcji serii Crysis. Podobnie jak we wspomnianym Crysisie, znajdziecie tu ciekawe, a przede wszystkim dynamiczne podejście do mobilności sterowanych przez gracza żołnierzy - mogą oni przeskakiwać nad murkami, wspinać się i robić efektowne wślizgi. Tu otrzymacie dodatkową zawartość o wartości ok. 80 zł.

World of Warships

Najwolniejsza, ale przy tym najbardziej majestatyczna produkcja Wargamingu. World of Warships to starcia okrętów z wiernie odwzorowanym wyglądem zewnętrznym i parametrami technicznymi kilkudziesięciu różnych modeli XX-wiecznych jednostek pływających. Trochę strategii, trochę zręczności, do tego bardzo dobra jak na grę free-to-play oprawa i - podobnie jak w innych produkcjach Wargamingu - wciągająca rozgrywka. Miłośnicy okrętów będą mogli skorzystać z pakietu elementów o łącznej wartości ok. 100 zł, w tym m.in. specjalną wersję statku, paczkę czterech flag oraz dublony.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu