2

Rovio z Angry Birds Star Wars cichaczem ląduje na Facebooku

Na pierwszą swoją wersję Angry Birds na Facebooku, Rovio kazało długo czekać. Okazuje się, że w przypadku najnowszej swojej produkcji, Angry Birds Star Wars, wystarczył miesiąc po premierze, by zawitała do tej sieci społecznościowej. W wyszukiwarce Facebooka oraz w Centrum aplikacji pokazuje, że w grę gra 6 osób miesięcznie, więc dopiero dzisiaj musiała się pojawić. […]

aaa
Na pierwszą swoją wersję Angry Birds na Facebooku, Rovio kazało długo czekać. Okazuje się, że w przypadku najnowszej swojej produkcji, Angry Birds Star Wars, wystarczył miesiąc po premierze, by zawitała do tej sieci społecznościowej.

W wyszukiwarce Facebooka oraz w Centrum aplikacji pokazuje, że w grę gra 6 osób miesięcznie, więc dopiero dzisiaj musiała się pojawić. Na razie główny profil Angry Birds milczy o tej premierze, ale już możemy pograć w tę pozycję pod linkiem – Angry Birds Star Wars.

gfgffg

Przeglądarkowa wersja oferuje te same poziomy i plansze, co ta mobilna. Zapraszamy do zabawy, w sam raz na niedzielne popołudnie:).