Fotografia

Rewelacja! Tak pięknej Polski dawno nie widziałem

Grzegorz Marczak
Rewelacja! Tak pięknej Polski dawno nie widziałem
50

Jeśli waszym hobby są podróże to na pewno znacie blog podrozniccy.com prowadzony przez Jakuba i Anie Górnickich (w przypadku gdybyście nie znali to gorąco polecam). Dzisiaj Podróżniccy rozpoczęli publikację nowego cyklu po nazwą "Polska z Drona" Przez 10 miesięcy nagrywali różne miejsca w Polsce...

Jeśli waszym hobby są podróże to na pewno znacie blog podrozniccy.com prowadzony przez Jakuba i Anie Górnickich (w przypadku gdybyście nie znali to gorąco polecam). Dzisiaj Podróżniccy rozpoczęli publikację nowego cyklu po nazwą "Polska z Drona"

Przez 10 miesięcy nagrywali różne miejsca w Polsce widziane okiem drona po to aby pokazać nam jak piękny mamy kraj i ile niesamowitych miejsc, którymi naprawdę możemy się pochwalić. Startując dziś mamy do obejrzenia aż 50 filmów. Docelowo będą w tym projekcie mieć sfilmowane 100 miejsc m.in. zamków, pałaców, gór, kościołów, jezior.

Filmy na stronie podzielne są na kategorie: przyroda, obiekty sakralne, zamki i pałace, architektura oraz dwa szlaki: Zamków Piastowskich oraz Orlich Gniazd. Następnie codziennie będzie dodawanych pięć nowych materiałów i całość ukaże się za około dwa tygodnie.

O projekcie i samym pomyśle:

Każdy z nas zna Kraków, Poznań czy Gdańsk, jednak tam - gdzie są lotniska - można raczej zapomnieć o lataniu dronem. To sprawiło, że praca nad projektem trwała znacznie dłużej, ale odkryliśmy mnóstwo niesamowitych rzeczy - mówi Ania Górnicka, współautorka bloga.

Filmy na Polska z Drona są po prostu niesamowite. Polska widziana z "oczy" drona zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. To co zobaczycie uświadamia też, że tak naprawdę nie znam naszego kraju i o wielu miejscach zapewne pierwszy raz dowiecie się właśnie z tych materiałów.

Materiał ten nadaje się na przepiękną reklamówkę polski. Gorąco zachęca wszystkich do oglądania a Jakubowi i Ani gratuluję kapitalnego pomysłu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot