Fotografia

Rewelacja! Tak pięknej Polski dawno nie widziałem

Grzegorz Marczak
50

Jeśli waszym hobby są podróże to na pewno znacie blog podrozniccy.com prowadzony przez Jakuba i Anie Górnickich (w przypadku gdybyście nie znali to gorąco polecam). Dzisiaj Podróżniccy rozpoczęli publikację nowego cyklu po nazwą "Polska z Drona" Przez 10 miesięcy nagrywali różne miejsca w Polsce...

Jeśli waszym hobby są podróże to na pewno znacie blog podrozniccy.com prowadzony przez Jakuba i Anie Górnickich (w przypadku gdybyście nie znali to gorąco polecam). Dzisiaj Podróżniccy rozpoczęli publikację nowego cyklu po nazwą "Polska z Drona"

Przez 10 miesięcy nagrywali różne miejsca w Polsce widziane okiem drona po to aby pokazać nam jak piękny mamy kraj i ile niesamowitych miejsc, którymi naprawdę możemy się pochwalić. Startując dziś mamy do obejrzenia aż 50 filmów. Docelowo będą w tym projekcie mieć sfilmowane 100 miejsc m.in. zamków, pałaców, gór, kościołów, jezior.

Filmy na stronie podzielne są na kategorie: przyroda, obiekty sakralne, zamki i pałace, architektura oraz dwa szlaki: Zamków Piastowskich oraz Orlich Gniazd. Następnie codziennie będzie dodawanych pięć nowych materiałów i całość ukaże się za około dwa tygodnie.

O projekcie i samym pomyśle:

Każdy z nas zna Kraków, Poznań czy Gdańsk, jednak tam - gdzie są lotniska - można raczej zapomnieć o lataniu dronem. To sprawiło, że praca nad projektem trwała znacznie dłużej, ale odkryliśmy mnóstwo niesamowitych rzeczy - mówi Ania Górnicka, współautorka bloga.

Filmy na Polska z Drona są po prostu niesamowite. Polska widziana z "oczy" drona zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. To co zobaczycie uświadamia też, że tak naprawdę nie znam naszego kraju i o wielu miejscach zapewne pierwszy raz dowiecie się właśnie z tych materiałów.

Materiał ten nadaje się na przepiękną reklamówkę polski. Gorąco zachęca wszystkich do oglądania a Jakubowi i Ani gratuluję kapitalnego pomysłu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot