Polska

Relacja video z panelu dyskusyjnego Facebook Now!

GM
Grzegorz Marczak
12

Lookr.tv wyrasta powoli na pierwszego gracza jeśli chodzi o branżową telewizję. Tym razem Lookr.tv jako pierwszy (jedyny?) dostarcza nagranie video z konferencji Facbeook Now - dokładnie z panelu dyskusyjnego, którym byłem najbardziej zainteresowany. Spotkanie odbyło się 12 stycznia, organizator czy...

Lookr.tv wyrasta powoli na pierwszego gracza jeśli chodzi o branżową telewizję. Tym razem Lookr.tv jako pierwszy (jedyny?) dostarcza nagranie video z konferencji Facbeook Now - dokładnie z panelu dyskusyjnego, którym byłem najbardziej zainteresowany. Spotkanie odbyło się 12 stycznia, organizator czyli Arbo interactive ściągnął do polski Blaka Chandleea ( VP & Commercial Director, EMEA, Facebook).

Oprócz tradycyjnych prezentacji (lepszych lub gorszych oceniając to co było na slajdach) na końcu spotkania był panel dyskusyjny, którego głównym tematem były realia społecznego internetu w Polsce. Kto występował zobaczycie na poniższym nagraniu.

Podczas dyskusji padło wiele ciekawych opinii na temat Facebooka - jego sukcesów i również naszych kompleksów. Podobała mi się bardzo ocena sytuacji jaką przedstawił Marcin Jagodziński twierdząc, że mieliśmy w Polsce sporo czasu (głównie mowa była o grono.net), aby rozwinąć się do takiego poziomu jak FB. Zabrakło jednak tej wizji (lub była zupełnie inna) którą miał Zuckerberg. Rafał uważa, że w naszych realiach nie mieliśmy po prostu szans na tego typu osiągnięci - co moim zdaniem dość dobrze kontrował Michał Brański twierdząc, że wszystko było w ich rękach i mogli przecież wybrać inna drogę rozwoju.

Po resztą zapraszam do poniższego nagrania:Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebook