Ciekawe strony

Rejsomat.pl - połączenie Booking, Airbnb i Skyscanner dla rejsów jachtami

Grzegorz Ułan
Rejsomat.pl - połączenie Booking, Airbnb i Skyscanner dla rejsów jachtami
3

Wakacje już dawno za nami, ale zwykle wyjazdy wakacyjne planujemy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Raz, by trafić na atrakcyjne cenowo oferty, dwa by taniej się dostać do wybranych miejsc. Jeśli przy tym planujecie w przyszłym roku skorzystać z wypoczynku w formie rejsu na jachcie, Waszej uwadze polecam nowy serwis Rejsomat.pl, o starcie którego poinformowali nas dziś na naszej skrzynce twórcy projektu.

Rejsomat.pl to nie tylko agregator tylko sprawdzonych ofert organizatorów rejsów, ale również miejsce, gdzie możemy zarezerwować nie tylko wybraną ofertę oraz dodatkowo przelot i noclegi w wybranych miejscach i datach pobytu.

Aby przejrzeć dostępne oferty, na stronie głównej najlepiej wybrać wszystkie kierunki (dostępne są Chorwacja, Karaiby, Grecja, Pirovac, Hvar, Split, Rijeka, Martynika, Dubrownik, Ateny, Sibenik, Trogir, Saint Vincent i Grenadyny, Cyklady i Zadar) oraz zakres dat planowanego urlopu.

Na stronie wyników możemy zawęzić listę znalezionych pozycji, wybierając konkretne państwo, czy to ma być Grecja, Chorwacja czy Karaiby. Dodatkowo możemy zdefiniować rodzaj rejsu, do wyboru mamy - rejs wakacyjny, rodzinny, szkoleniowy lub wilk morski. Jest też suwak odpowiedzialny za zakres cenowy ofert, większość zamyka się w kwocie do 2 tysięcy.

Wszystkie pozycje to oferty rejsów trwających od 7 dni do 8 dni. Każda jest szczegółowo opisana wraz z mapką i miejscami postojowymi, gdzie na turystów czekają dodatkowe atrakcje.

Możemy też podejrzeć dokładne zdjęcia jachtu, którym będziemy się przemieszczać pomiędzy wysepkami i wspomnianymi atrakcjami.

Każdy dzień rejsu jest rozpisany, z godziną wypłynięcia i dopłynięcia do celu oraz atrakcjami, które czekają na miejscu.

Na tej samej stronie oferty, jeśli będziemy chcieli ją zarezerwować mamy od razu dostępną opcję zarezerwowania biletów lotniczych dokładnie w terminie wybranego wyjazdu, w którym wybraliśmy swój wyjazd. Jest tu sortowanie po cenie czy po liczbie przesiadek.

W tym samym oknie, w osobnej zakładce jest dodatkowa opcja zarezerwowania noclegu, tu również nie zabrakło wielu opcji sortowania wyników po cenie, ocenie gości, popularności czy liczbie gwiazdek.

Co do ceny za wybrany rejs obejmuje ona pobyt i zakwaterowanie na jachcie przez cały okres trwania rejsu, ubezpieczenie kosztów leczenia, wszelkie opłaty portowe czy klimatyczne. Posiłki natomiast są finansowane z kasy na składkę jachtową, która wynosi 150 euro za osobę. Można też stołować się w lokalach gastronomicznych podczas postojów lub przygotowywać samemu posiłków na jachcie.

Całość serwisu wykonana jest ładnie i przejrzyście. Wszystkie elementy są ładnie spasowane i wyraźne. A fakt zebrania ofert rejsowych w jednym miejscu pozwoli Wam na wygodne sprawdzenie i wybranie najbardziej atrakcyjnej dla Was. Znajdziecie tu też wiele ciekawych informacji o atrakcjach w wybranych lokalizacjach, to pozwoli też efektywnie zaplanować cały rejs.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu