AntywebTV

To najlepsza Xperia od lat. Recenzja Sony Xperia XZ3 po dwóch tygodniach

Paweł Winiarski
To najlepsza Xperia od lat. Recenzja Sony Xperia XZ3 po dwóch tygodniach
16

Sony wypuszcza kolejne flagowce jak serie z karabinu maszynowego. Ale wiecie co? Xperia XZ3 jest tym, czym chciała być Xperia XZ2 i za te zmiany oraz ulepszenia należy się Sony pochwała.

Wygląd to zawsze kwestia gustu, jednak wyciągając na targach IFA smartfon Sony Xperia XZ3 z pudełka nie widziałem osoby, która powiedziałaby, że urządzenie wygląda źle. Wręcz przeciwnie - wszyscy jednym głosem stwierdzili, że nowy telefon Japończyków prezentuje się świetnie. Pożegnano ten dziwny garb, urządzenie jest jeszcze bardziej dopieszczone wizualnie i bordowej wersji kolorystycznej wygląda elegancko i schludnie.

Największą nowością jest jednak świetny ekran OLED, który względem IPS z XZ2 robi dużą różnicę i kiedy tylko mogłem, oglądałem na nim zarówno YouTube, jak i Netfliksa. Ale żeby nie było tak różowo - smartfon ma też swoje wady i w niektórych aspektach powtarza błędy XZ2, w niektórych wypada niestety gorzej. Reasumując - to jednak bardzo udane urządzenie, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę - szczególnie, że wyróżnia się na tle pozostałych flagowców i nie idzie ślepo za modą podpatrzoną u Apple.

Niedługo na Antywebie pojawi się też tekstowa recenzja Sony Xperia XZ3, dziś natomiast zapraszam do zapoznania się z filmem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu