AntywebTV

Recenzja Samsung Galaxy Note 10 Plus. To najlepszy Note, ale nie idealny smartfon

Paweł Winiarski
Recenzja Samsung Galaxy Note 10 Plus. To najlepszy Note, ale nie idealny smartfon
10

Mam wrażenie, że seria Galaxy Note ma od wielu lat oddanych fanów, którzy zawsze wybierają smartfony z rysikiem. A że konkurencji nie ma, pozostaje produkt Samsunga. Koreańska firma doszła w tym segmencie niemal do perfekcji serwując świetny telefon również w tym roku.

Przy okazji naszego długiego materiału o Samsung Galaxy Note 10 Plus, w którym dzieliliśmy się z Wami dwiema (momentami różnymi) opiniami dotyczącymi nowego smartfona koreańskiego producenta, zapowiedziałem recenzję wideo. Spędziłem już z tym sprzętem sporo czasu, przyszła więc pora na materiał podsumowujący blisko dwutygodniowe testy. Moim zdaniem to najlepszy Galaxy Note, jaki pojawił się do tej pory na rynku, jednocześnie jeden z najładniejszych - jeśli nie najładniejszy dostępny w tej chwili smartfon.

Jak to jednak bywa z elektroniką, nie jest idealny - co też oczywiście wskazuję w swoim materiale. Aby nie przedłużać, zapraszam na film.

Oczywiście na Antywebie pojawi się również tekstowa recenzja Samsunga Galaxy Note 10 Plus, więc jeśli wolicie czytać - dostaniecie coś również w tej formie.

Polska cena. Ile kosztują nowe Samsungi Galaxy Note?

  • Za Samsunga Galaxy Note 10 w wersji z 8GB pamięci RAM i 256GB pamięci na dane zapłacimy 4149 złotych.
  • Note 10+ w wersji 12GB ram i 256GB na dane to wydatek 4799 złotych.
  • Note 10+ w wersji 12GB RAM i 512GB pamięci na dane będzie natomiast kosztować 5249 złotych.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu