AntywebTV

Recenzja LG V60 ThinQ. Solidny telefon, ale trochę nie pasuje do 2020 roku

Paweł Winiarski
Recenzja LG V60 ThinQ. Solidny telefon, ale trochę nie pasuje do 2020 roku
2

Dawno nie testowałem żadnego flagowca od LG i byłem bardzo ciekawy jak dziś prezentują się smartfony koreańskiej firmy. Zapraszam na recenzję LG V60.

Ciągle tylko te Xiaomi i Samsungi - napisał ktoś niedawno w komentarzach. Proszę bardzo, dziś mam dla Was test LG V60 ThinQ 5G. Koreańskiego smartfona testował już na łamach Antyweb Konrad Kozłowski, zapraszam więc na jego recenzję LG V60 ThinQ.

Ale jeśli chcecie poznać również moje zdanie, a przy okazji zobaczyć test telefonu w trochę innej formie, to znajdziecie go poniżej.

Jestem bardzo ciekawy jednej rzeczy. LG wyceniło swój smartfon na 4299 złotych. Wszyscy wiemy, że ich ostatnie smartfony błyskawicznie tracą na rynkowej wartości i w zasadzie kilka tygodni po premierze cena jest zdecydowanie niższa. Nie do końca rozumiem skąd się to bierze i dlaczego od razu LG nie wystawia tych smartfonów taniej, ale zastanawia mnie ile nowe LG V60 będzie kosztować za pół roku i za rok. I jak wzrasta ich sprzedaż kiedy cena staje się dużo bardziej atrakcyjna.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu