AntywebTV

iPhone 11 Pro: Recenzja - Dużo dobrego, mało Pro

Paweł Winiarski
iPhone 11 Pro: Recenzja - Dużo dobrego, mało Pro
55

Przez wielu uważana za najważniejszą smartfonową premierę każdego roku, przez innych za stek korporacyjnych bzdur i przestarzałe telefony. iPhone 11 zarówno w wersji zwykłej jak i Pro trafiły już do pierwszych klientów, trafiły też do nas. Michał zabrał się za iPhona 11 Pro, więc zapraszam na materiał wideo.

Ekran wykonany w technologii OLED ze wsparciem dla HDR10 -panel o przekątnej 5,8 cala i rozdzielczości 2436 x 1125 pikseli (458 ppi). Nowy układ Apple A13 Bionic, za którym androidowa konkurencja jeszcze jakiś czas będzie próbowała gonić, przynajmniej jeśli chodzi o wydajność w syntetycznych testach. Nowy potrójny aparat fotograficzny z tyłu. Pierwszy sensor to 12 Mpix z f/1.8, drugi to 12 Mpix z teleobiektywem i f/2.0 oraz 12 Mpix z szerokokątnym obiektywem i f/2.4 - ulokowane na dość kontrowersyjnej, wystającej "wysepce". Do tego kojarzący się z leciwym już iPhonem X design. To tyle teorii, a jak praktyka?

Mamy tu takiego praktyka, który przetestował już dla Was nowego iPhona 11 Pro i zaprasza na jego recenzję. Ja też zapraszam - przekonajcie się jak nowy, topowy model od Apple sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Co jest w nim super, a co kuleje? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu