AntywebTV

4 tylne aparaty i 64 Mpix za 1099 złotych. Widziałem już Xiaomi Redmi Note 8 Pro - zapowiada się świetnie

Paweł Winiarski
4 tylne aparaty i 64 Mpix za 1099 złotych. Widziałem już Xiaomi Redmi Note 8 Pro - zapowiada się świetnie
20

Xiaomi nie zwalnia. Dopiero co testowaliśmy Mi 9, potem Mi 9T i Mi 9T Pro, a za chwilę na polskim rynku pojawi się kolejny bardzo ciekawy smartfon za rozsądne pieniądze. Widziałem już Xiaomi Redmi Note 8 Pro - zapowiada się naprawdę dobrze.

4 tylne aparaty bez dziwnej wysepki jak w iPhone 11. Wydajny MediaTek Helio G90T, 6GB pamięci RAM - dość uniwersalne wzornictwo. Smartfony z serii Redmi cieszą się w naszym kraju (ale też i na całym świecie) ogromną popularnością i masa osób wybiera te właśnie telefony nie patrząc w ogóle na dużo droższe modele. Nie dziwię się - podczas testu Redmi Note 7 wróżyłem mu duży sukces, choć nie był to smartfon idealny. Ósemka też pewnie nie będzie, ale o tym przekonam się dopiero kiedy smartfon trafi do mnie na testy. Na razie miałem okazję przyjrzeć się mu na przedpremierowym pokazie, który Xiaomi zorganizowało w katowickiej ESL Arena. Dlaczego tam? Firma idzie w gaming i została oficjalnym partnerem jesiennego turnieju ESL Mistrzostwa Polski.

Tymczasem zapraszam na materiał wideo.

Na ile Xiaomi wyceniło w Polsce Redmi Note 8 Pro? Cena jest naprawdę bardzo dobra. Za model z 6GB pamięci RAM i 64GB pamięci na dane trzeba będzie zapłacić 1099 złotych, za 6GB RAM i 128GB na dane 1199 złotych. Pamiętajcie jednak, że pamięć wewnętrzną rozbudujecie też kartami microSD. 30 września rusza flash sale w sklepie mi-home.pl, 3 października na mistore.pl. Przedsprzedaż będzie trwała od 4 do 10 października i sprzęt kupicie również w RTV Euro AGD, x-kom i Media Expert. Do normalnej sklepowej sprzedaży i do operatorów telefon trafi 11 października.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu