9

Ręce opadają czyli serwis BadVista

Jak podaje jakilinux.org Free Software Foundation uruchomiła wczoraj serwis BadVista, przez który będzie przekazywać społeczności informacje na temat wszelkiego zła, jakie niesie za sobą migracja do nowej wersji systemu Windows — Vista (premiera na początku 2007 roku). Główne zarzuty FSF do nowego produktu Microsoftu to jeszcze większe zniewolenie użytkownika przez masowe wprowadzenie rozwiązań typu DRM […]

Jak podaje jakilinux.org

Free Software Foundation uruchomiła wczoraj serwis BadVista, przez który będzie przekazywać społeczności informacje na temat wszelkiego zła, jakie niesie za sobą migracja do nowej wersji systemu Windows — Vista (premiera na początku 2007 roku).

Główne zarzuty FSF do nowego produktu Microsoftu to jeszcze większe zniewolenie użytkownika przez masowe wprowadzenie rozwiązań typu DRM oraz nową, jeszcze bardziej restrykcyjną licencję.

Nie ma co komentować – proponuję stworzyć od razu serię serwisów „badoffice”, „badie”, „badiis” i na końcu oczywiście „badmicorsoft”.

Jeśli FSF chciał się ośmieszyć to moim zdaniem zrobili duży krok w kierunku osiągnięcia sukcesu. Zastanawiam się kto tę fundację będzie traktował poważnie.