Świat

Real Time CrunchUp - live stream!

Grzegorz Marczak
Real Time CrunchUp - live stream!
3

Zapomniałem wspomnieć przy poprzednim poście, że konferencja Real Time CrunchUp właśnie trwa i można oglądać ją na żywo. Wprawdzie jesteśmy już w połowie dnia, ale w planie jest jeszcze sporo prezentacji i aż 5 paneli dyskusyjnych (o ile dobrze policzyłem). Jednym słowem prawdziwa gratka dla wszystk...

Zapomniałem wspomnieć przy poprzednim poście, że konferencja Real Time CrunchUp właśnie trwa i można oglądać ją na żywo. Wprawdzie jesteśmy już w połowie dnia, ale w planie jest jeszcze sporo prezentacji i aż 5 paneli dyskusyjnych (o ile dobrze policzyłem). Jednym słowem prawdziwa gratka dla wszystkich którzy interesują się nowymi trendami w internecie. Przy okazji chciałbym zauważyć, że niewiele naszych (płatnych) konferencji można oglądać w ten sposób - jeśli już jest jakiś live stream to jest to przeważnie prywatna inicjatywa.

Ps. Właśnie trwa przerwa obiadowa - konferencja rozpocznie się ponownie za ok 2 godziny. W między czasie polecam obejrzeć wcześniejsze prezentacje - dołączone są do streamu jak powiązane filmy.


Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konferencje