Smartfony

Razr Motorola, czyli składany smartfon w nowych przeciekach

Weronika Makuch
Razr Motorola, czyli składany smartfon w nowych przeciekach
4

W sieci pojawiły się nowe plotki dotyczące telefonu od Motoroli.

Wedle wcześniejszych doniesień telefon powinien mieć 6,2-calowy ekran OLED. Wiele wskazuje na to, że ma być to telefon składany, a nie taki z dwoma ekranami. A to może źle wróżyć. Evan Blass, producent urządzeń mobilnych, podobno udostępnił na Twitterze zdjęcie oczekiwanego remake'u Razr Motoroli.

Nowe plotki na temat Motoroli Razr

Blass  jednak zablokował swoje konto na Twitterze. Wyłącznie zaakceptowani obserwatorzy mogli przejrzeć, co znajduje się na jego profilu. Niestety w tym momencie nie można jednocześnie wysyłać próśb o obserwowanie, więc jeśli do tej pory nie byliśmy jego obserwatorami - trudno. Nie pooglądamy sobie niczego, póki ów informator zażyczy sobie, by było inaczej. 

Chwilę po tym, jak Blass udostępnił zdjęcie RAZR-a, holenderska strona internetowa Mobielkopenopublikowała dodatkowe zdjęcia telefonu, a także specyfikację. Telefon będzie podobno wyposażony w procesor Snapdragon 710 wraz z 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej lub 6 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Telefon ma zawierać również skromną baterię 2730 mAh. Wygląda też na to, że dzięki funkcji telefonu z klapką przedni aparat pozwoli robić zarówno selfie, jak i zwykłe zdjęcia, rozkładając wyświetlacz. Wielu redaktorów zwraca uwagę na coś, co wydaje się przednim czujnikiem linii papilarnych.

Trochę rozczarowanko. Test Motorola One Zoom

Motorola prawdopodobnie oficjalnie ogłosi telefon 13 listopada, gdy firma będzie gospodarzem wydarzenia prasowego w Los Angeles. Ukrywanie RAZR nie wyszło im zbyt dobrze, jeśli faktycznie chcieli, ab to była tajemnica. 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu