Komputery i laptopy

Taką myszkę mógłbym mieć - Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition

Kamil Pieczonka
Taką myszkę mógłbym mieć - Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition
6

Wygląda na to, że CD Projekt przesuwaniem premiery Cyberpunka 2077 popsuł plany nie tylko graczom, ale także innym firmom, z którymi współpracuje. Nie wszyscy się jednak oglądają na wydawcę i wypuszczają swoje akcesoria sygnowane logo gry, jeszcze przed jej premierą.

Hype na Cyberpunka 2077 sięga zenitu

Nie pamiętam bardziej oczekiwanej gry niż Cyberpunk 2077, przesuwanie premiery sprawia, że praktycznie przez cały 2020 rok mówi się tylko o tym tytule. CD Projekt RED bardzo umiejętnie prowadzi też cały marketing związany z tym tytułem, publikując chociażby kolejne odcinki Night City Wire, w których ujawnia kolejne elementy rozgrywki. Do tego dochodzą też koszulki, książki, figurki oraz inne akcesoria związane z grą. Po drodze mieliśmy ponadto limitowaną edycję konsoli Xbox One X, dysk twardy Seagate czy wreszcie zapowiedź anime i serialu realizowanych w świecie Cyberpunk 2077. Aż boję się pomyśleć co się stanie, jeśli gra nie spełni oczekiwań graczy...

Do całej tej zabawy dołącza również Razer, który wprowadza specjalną edycję myszki Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition w intensywny żółtym kolorze, którą będzie można kupić również z dedykowaną podkładką Gigantus V2. Viper Ultimate to symetryczna, bezprzewodowa myszka (dostosowana do osób prawo i leworęcznych) z technologią HyperSpeed firmy Razer, która zapewnia stabilną, bezprzewodową wydajność. Wykorzystano w niej optyczny czujnik Razer Focus+ o rozdzielczości 20000 DPI z dokładnością na poziomie 99,6% i wiele inteligentnych funkcji. Razer zastosował też optyczne przełączniki drugiej generacji, które oferują błyskawiczny czas reakcji (0,2 ms), co gwarantuje, że Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition nie będzie was spowalniać w szybkich grach sieciowych.

Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition waży zaledwie 74 gramów, posiada oświetlenie Chroma RGB i jest wyposażony w stację ładującą Razer Chroma Mouse, która naładuje wbudowaną baterię. Myszka dostępna jest już w oficjalnym sklepie Razera w cenie niespełna 180 euro... Dobrze, że sama gra jest tańsza ;-).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu