Miniblog

Raspberry Pi będzie do kupienia już pod koniec lutego!

Kamil Mizera
Raspberry Pi będzie do kupienia już pod koniec lutego!
9

O ultra tanim komputerze (35$!) Raspberry Pi pisaliśmy na Antywebie już kilkakrotnie (zachęcam do spojrzenia tutaj i tutaj). Projekt ten stał się jednym z wydarzeń mijającego roku i bez wątpienia jeszcze niejednokrotnie usłyszymy o nim również w tym. Niedawno na oficjalnej stronie projektu pojawi...

O ultra tanim komputerze (35$!) Raspberry Pi pisaliśmy na Antywebie już kilkakrotnie (zachęcam do spojrzenia tutaj i tutaj). Projekt ten stał się jednym z wydarzeń mijającego roku i bez wątpienia jeszcze niejednokrotnie usłyszymy o nim również w tym.

Niedawno na oficjalnej stronie projektu pojawiła się bardzo dobra wiadomość. Pomimo pewnych problemów z podzespołami pierwsza partia Raspberry Pi powinna dotrzeć do Wielkiej Brytanii już 20 lutego, a w sprzedażny online będzie dostępny pod koniec tego miesiąca.

Raspberry Pi to naprawdę interesujący projekt o wielkim potencjale. Oczywiście na obecnym stadium rozwoju nie jest to produkt dla mas, ale myślę, że będzie się cieszył sporym powodzeniem. Bardzo jestem ciekaw, jak pójdzie sprzedaż pierwszej partii. Powiem szczerze, że sam się zastanawiam nad kupnem, zwłaszcza, że cena jest naprawdę przystępna.

Nie pozostaje w tym momencie nic tylko śledzić stronę projektu i czekać, aż Raspberry Pi będzie na sprzedaż.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

ciekaweRaspberry Pi