Netflix

The Punisher- pierwszy zwiastun od Netflix! Szykuje się duże widowisko!

Konrad Kozłowski
The Punisher- pierwszy zwiastun od Netflix! Szykuje się duże widowisko!
2

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun serialu The Punisher - chyba najbardziej wyczekiwanego serialu tej jesieni. Na ten moment czekało mnóstwo widzów.

Współpracujący swego czasu z CIA Frank Castle staje się Punisherem po tragicznej śmierci jego żony i córki. Jego celem jest zabicie wszystkich, którzy są odpowiedzialni za ich morderstwo i którzy staną na jego drodze. Na ekranie zobaczymy także Karen, którą kojarzymy z Daredevila. Sam Punisher odegrał znaczącą rolę w tym samym serialu - jego postać wniosła sporo świeżości i przypadła do gustu niemałej grupie widzów. Domagano się, by to właśnie jego historii dotyczyła kolejna wspólna produkcja Marvela oraz Netflix - nasze prośby zostały wysłuchane i jesteśmy coraz bliżej jego premiery. Dokładna data nie jest jeszcze znana, ale otrzymaliśmy przedsmak tego, co nas czeka. Zobaczcie poniżej:

Po dokonaniu zemsty na ludziach odpowiedzialnych za śmierć swojej żony i dzieci Frank Castle (Jon Bernthal) odkrywa spisek sięgający głębiej niż macki nowojorskiego półświatka. Jako Punisher poznaje prawdę na temat krzywd, których doznała nie tylko jego rodzina.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu