Filmy

Bo to... dobre filmy były. Wiemy coraz więcej o filmie Psy 3. W imię zasad

Weronika Makuch
Bo to... dobre filmy były. Wiemy coraz więcej o filmie Psy 3. W imię zasad
15

To dopiero był hit! O tym, że Psy powracają na ekrany kin, wiemy już od jakiegoś czasu. Teraz jednak poznaliśmy szczegóły.

Psy i Psy 2 powstały kolejne 1991 i 1994 roku. Natychmiast stały się ogromnymi hitami i stworzyły z Bogusława Lindy i Cezarego Pazury gwiazdy. Od premiery pierwszej części minęło 27 lat, a na początku przyszłego roku będziemy mogli zobaczyć trzecią część kultowej produkcji. Aktorzy grający główne role są gwiazdami do dziś. Pozostaje więc pytanie, czy film umocni ich pozycję, czy może jednak osłabi, nie będąc w stanie dogonić oczekiwań widzów.

Psy 3. W imię zasad pojawią się w kinach 17 stycznia

Psy 3. W imię zasad napisał i wyreżyserował Władysław Pasikowski, czyli człowiek, który stworzył dwie poprzednie części. W roli Franza Maurera ponownie zobaczymy Bogusława Lindę, Waldemara "Nowego" Morawca znów zagra Cezary Pazura. Niestety nie wiemy jeszcze, czy doczekamy się powrotu któregoś z pozostałych aktorów. Na razie nie ujawniono większej liczby nazwisk. Biorąc jednak pod uwagę kultowość filmu, kunszt Pasikowskiego i oczekiwania wobec produkcji, możemy spodziewać się, że w trzecich Psach zobaczymy plejadę sław i talentów.

Nie mamy się czego wstydzić! Najlepsze polskie filmy w 2018

Opis fabuły wspomina o wyjściu Franza Maurera z więzienia po 25 latach odsiadki. Mężczyzna wkracza do innej, nowej Polski, która wygląda całkowicie inaczej niż wtedy, gdy wchodził do więzienia. Ćwierć wieku to kawał czasu. Franz przez ten czas funkcjonował w całkowicie innej rzeczywistości. Świat, w którym ląduje, odbiega od jego wyobrażeń. Nie funkcjonuje według dawnych zasad i lojalności. Franz spotka oczywiście Nowego, co będzie kluczowym elementem całej historii. Nie wiemy jeszcze, jakie potyczki czekają bohaterów w filmie.

Legiony Polskie w rytmie indie. Nowy film historyczny już we wrześniu

Źródło: RMF FM

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu