Filmy

Nowy film Power Rangers na Kickstarterze! Biały Ranger prosi fanów o pomoc

Weronika Makuch
Nowy film Power Rangers na Kickstarterze! Biały Ranger prosi fanów o pomoc
6

Power Rangers to wielka marka, która do dziś nie została jednak odpowiednio wykorzystana. Czy uda się wreszcie przełamać złą passę?

Każdy, kto oglądał w dzieciństwie Power Rangers powinien kojarzyć Jasona Davida Franka. To on grał Tommego Olivera, czyli zielonego, a później białego Rangera z Mighty Morphin Power Rangers a także czerwonego w Power Rangers Zero i Power Rangers Turbo, jak również czarnego w Power Rangers Dino Grzmot. Pojawił się również w niespecjalnie udanym filmie Power Rangers z 2017 roku. Teraz Jason skupiony jest na nowym tajemniczym projekcie wokół Rangersów.

Powstanie nowy film o Power Rangersach

Zaczęło się od posta na instagramie Franka. Zaprezentował nowy strój białego Rangera oraz plakat nadchodzącego filmu. Wszystkie oficjalne informacje zainteresowani mogli przeczytać na... Kickstarterze. Okazuje się, że twórcy postanowili poprosić o pomoc fanów. Twórcy chcą zebrać pół miliona dolarów, aby móc dokończyć film w sposób, jaki sobie wyobrazili. W momencie, w którym piszę ten tekst, suma na koncie wynosi 36837 dolarów. Trudno powiedzieć, czy im się uda. Na wielki plus działa przemówienie do nostalgii potencjalnych fanów. Osoby, które oglądały Rangersów w dzieciństwie, są już dorosłe, śmiało mogą wpłacać. Stanger Things pokazało dobitnie, że nostalgia jest ogromną siłą, na której można daleko zajechać.

Lokowanie produktu w wydaniu Stranger Things

Na stronie zbiórki Legend of The White Dragon możemy znaleźć już nazwiska osób, które wystąpią w filmie. Oprócz Franka wystąpią w nim m.in: Johnny Yong Bosch (czarny z Mighty Morphin Power Rangers), Jason Faunt (czerwony z Power Rangers Time Force), Ciara Hanna (żółta z Power Rangers Megaforce), Yoshi Sudarso (niebieski z Power Rangers Dino Charge), Chrysti Ane (różowa z Power Rangers Ninja Steel) oraz Jenna Frank (różowa z Power Rangers Literary Morphers). Film wyreżyserują Aaron Schoenke (Batman Legends, Super Power Beat Down) i Sean Schoenke (Ninjak vs The Valiant Universe). Frank pochwalił się również Alvinem Hsingiem, który jest choreografem Marvelowskich seriali z Netfliksa.

https://www.instagram.com/p/Bz0xrPQnpPU/?utm_source=ig_web_copy_link

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu