Świat

Proste narzędzie dla organizatorów spotkań!

Grzegorz Marczak
Proste narzędzie dla organizatorów spotkań!
1

Organizując spotkania czy też konferencje na które zapraszani są goście lub prowadzone są panele dyskusyjne z publicznością zawsze istnieje ryzyko, że dyskusja nie będzie się "kleić" lub też publika nie będzie zbyt aktywna. Jeden z pracowników Google stworzył bardzo proste narzędzie (oczywiście n...

Organizując spotkania czy też konferencje na które zapraszani są goście lub prowadzone są panele dyskusyjne z publicznością zawsze istnieje ryzyko, że dyskusja nie będzie się "kleić" lub też publika nie będzie zbyt aktywna.

Jeden z pracowników Google stworzył bardzo proste narzędzie (oczywiście na silniku Google App Engine) które może pomóc organizatorom spotkań w zbieraniu ciekawych pytań. Google Moderator bo o tym narzędziu mowa daje nam możliwość zebrania przed spotkaniem lub konferencją pytań od internautów (i potencjalnej uczestników spotkania) na które podczas spotkania chcieli by usłyszeć odpowiedz.
Oprócz możliwości dodania własnego pytania mamy też możliwość głosowania na pytania innych użytkowników tworząc w ten sposób listę najlepszych pytań. Narzędzie bardzo proste ale zarazem wydaje mi się bardzo pomocne - szczególnie, że można je wykorzystać nie tylko do gromadzenia pytań na konferencje , ale również do onlinowych spotkań, wywiadów itp.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Googlekonferencjespotkania