Telekomy

Na święta w Plusie moc prezentów, w każdej ofercie [cz. 1]

Grzegorz Ułan
Na święta w Plusie moc prezentów, w każdej ofercie [cz. 1]
18

Wprawdzie wszyscy operatorzy przedstawili już swoje promocje świąteczne, ale w większości przypadków były to pojedyncze propozycje w wybranych ofertach. Plus z kolei nie oszczędzał się w tym temacie i zaprezentował swoje promocje w niemal każdej ofercie, którą mają na stronie.

Abonament za darmo przez 3 lub 7 miesięcy w ofercie JA+ Abonament

Zacznijmy od oferty abonamentowej, to chyba najpopularniejsza oferta u telekomów. Najkorzystniej przedstawia się tu opcja z przeniesieniem numeru, gdzie zapłacimy mniej za sam abonament po darmowym okresie jak i mniejsze raty za telefon.

I tak, w zależności od wyboru oferty, standardowej lub elastycznej, możemy liczyć na 3 miesiące lub 7 miesięcy bez płacenia abonamentu, później koszt ten będzie kształtował się w wysokości od 29,99 zł do 59,99 zł. We wszystkich opcjach prócz najtańszej podwojony zostanie też transfer danych, a rozmowy, SMS-y/MMS-y nielimitowane.

Jeśli zdecydujecie się na opcję z telefonem, do wyboru mamy na przykład Huawei Mate 10 Lite Dual SIM, to najnowszy telefon od Huawei z 5,9-calowym ekranem IPS LCD Full View i 8-rdzeniowym procesorem Kirin 659. Do tego bateria o pojemności 3340 mAh, umożliwiająca pracę do 2 dni i 64 GB wbudowanej pamięci, rozszerzalnej do 192 GB.

Na start zapłacimy za niego 1 zł, raty miesięczne wynoszą 32 zł, a więc od 8 miesiąca, razem z abonamentem koszt zestawu wyniesie 81,99 zł.

Tańszą opcją będzie wybór Huawei P9 Lite (2017). To jeden z najczęściej kupowanych smartfonów w 2017 roku, który cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. Charakteryzuje się przede wszystkim wydajnym 8-rdzeniowym procesorem Kirin 655, 5-calowym wyświetlaczem Full HD oraz wbudowanym czytnikiem linii papilarnych.

W tym samym abonamencie elastycznym za 49,99 zł zapłacimy za niego razem z ratami za sprzęt od 8 miesiąca 74,99 zł miesięcznie.

Ja+ Abonament z gadżetmi na święta

W promocyjnych ofertach abonamentowych nie zabrakło też zestawów dla osób, które chcą skorzystać z promocyjnych cen smartfonów przy przeniesieniu numeru do Plus, wraz z gadżetami.

I tak, za wspomnianego już Huawei Mate 10 Lite ze słuchawkami AM61, na start zapłacicie 1 zł, a raty rozłożone zostały na 36 miesięcy, płatne po 32 zł na miesiąc. Tu oczywiście również obowiązuje promocja abonamentowa 7 miesięcy za darmo i podwojenie gigabajtów.

Mocniejszy zestaw znajdziecie w kolejnej propozycji z Huawei Mate 10 Pro i kamerą 360 Panoramic Camera CV60. Tutaj opłata na start również mocniejsza, bo 349, a raty za sprzęt to 88 zł miesięcznie przez 36 miesięcy.

Trzecią propozycję jaką wybrałem z licznych zestawów promocyjnych z gadżetami jest Huawei P10 Lite Dual SIM LTE z głośnikiem AM08. Tu, podobnie jak w pierwszej propozycji na start zapłacicie tylko 1 zł, a raty wyniosą 32 zł na miesiąc, no i plus oczywiście abonament za 49,99 zł miesięcznie, bez opłat przez 7 miesięcy.

Ja+ MIX z podwojoną liczbą GB

Świąteczna oferta Plusa w ofercie MIX to przede wszystkim 50% extra przy pierwszych 6 doładowaniach oraz podwojona liczba gigabajtów w ofertach z telefonem od doładowania 50 zł, gdzie pakiety internetowe zwiększone są do 12 GB.

Jakie telefony do wyboru? W najtańszej ofercie MIX 30 Elastyczna, LG K8 Dual (2017) z z funkcją automatycznego selfie, 5-calowym ekranem HD In-cell oraz czterordzeniowym procesorem, dostępny jest za 3 zł.


Best sellerem przygotowanym przez operatora specjalnie na czas świątecznych polowań jest jednak popularny Huawei P9 Lite (2017), obniżony do symbolicznej ceny 1 złotych w doładowaniu 50 zł.

To wszystko znajdziecie w tegorocznej świątecznej ofercie Plusa, jeśli chodzi o ofertę abonamentową i MIX. W kolejnej części przyjrzymy się pozostałym ofertom, między innymi ofercie na kartę, internet mobilny no i bardzo popularnej usłudze SmartDOM, gdzie dobierając do wybranej oferty inną, można obniżyć sobie koszt jej abonamentu o połowę.
--

Materiał powstał we współpracy z siecią Plus.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu