6

Gracze, szykujcie portfele! Szykuje się świetna wyprzedaż gier na konsole Xbox One i 360!

Święta za pasem, prezenty już kupione, jednak nie oznacza to końca ciekawych promocji. Microsoft zapowiedział właśnie wielką wyprzedaż gier cyfrowych w swoim sklepie Xbox związaną z odliczaniem do roku 2016. Do kupienia w promocyjnych cenach będzie ponad 250 tytułów dla obecnej, jak i starszej generacji konsol Xbox. Od 22 grudnia 2015 do 7 stycznia 2016 […]

Święta za pasem, prezenty już kupione, jednak nie oznacza to końca ciekawych promocji. Microsoft zapowiedział właśnie wielką wyprzedaż gier cyfrowych w swoim sklepie Xbox związaną z odliczaniem do roku 2016. Do kupienia w promocyjnych cenach będzie ponad 250 tytułów dla obecnej, jak i starszej generacji konsol Xbox.

Od 22 grudnia 2015 do 7 stycznia 2016 roku codziennie będą dostępne promocje, przy czym oferta dla tytułów w promocyjnych cenach będzie zmieniać się codziennie, zatem w tych dniach gracze, którzy chcą upolować prawdziwe okazje powinno codziennie zaglądać do sklepu z grami na ich konsolach. Pewna pula gier w zarówno pierwszy, jak i drugi tydzień trwania promocji będzie przeceniona stale.

xbox one e3 (2)

Między innymi do kupienia w promocyjnych cenach będą takie tytułu jak: Halo 5: Guardians, Rise of the Tomb Raider, Forza Motorsport 6, Gears of War: Ultimate Edition i Rare Replay. Osoby, które liczą na promocje głośnych premier mijającego roku takich jak: Fallout 4, Call of Duty: Black Ops III, Assassin’s Creed Syndicate również nie powinny być zawiedzione. Szczęśliwcy, którzy posiadają konsole Xbox One mogą liczyć na zniżki gier, które zostały wprowadzone do puli tytułów obsługiwanych na mocy wstecznej kompatybilności (Xbox 360).

Według zapewnień Microsoftu, zniżki mają sięgać od 40 do 60 procent, niektóre gry natomiast będą dostępne w cenach stanowiących nawet ponad 60% standardowej ceny. W szczególnie dobrej sytuacji są subskrybenci Xbox Live Gold, którzy otrzymają dodatkowe 10% zniżki.