Antyapps

ProfileBoarder -- Stwórz oryginalne zdjęcie profilowe na swój Instagram

A
Antyapps
1

Twórcy aplikacji mobilnych na każdym kroku serwują nam nowe rozwiązania pozwalające wyróżnić się na Instagramie. Mam tu na myśli przede wszystkim ramki, filtry i naklejki do zdjęć. Dziś, trafiłem na aplikację, która pozwala wygenerować idealny, okrągły avatar z kolorowym obramowaniem. Jeśli Instag...

Twórcy aplikacji mobilnych na każdym kroku serwują nam nowe rozwiązania pozwalające wyróżnić się na Instagramie. Mam tu na myśli przede wszystkim ramki, filtry i naklejki do zdjęć. Dziś, trafiłem na aplikację, która pozwala wygenerować idealny, okrągły avatar z kolorowym obramowaniem. Jeśli Instagram to wasze drugie życie, na pewno powinniście sprawdzić ProfileBoarder.

Zacznijmy od tego, że możliwość skorzystania z aplikacji ProfileBoarder możliwa jest dopiero po zaakceptowaniu trzydniowego okresu próbnego. Gdyby program nie przypadł wam do gustu, koniecznie pamiętajcie o zrezygnowaniu z subskrypcji przed upływem 72 godzin. W innym wypadku, ten niewinny program będzie kosztował was przeszło 100 złotych! O tym jak rezygnować z tego typu abonamentów pisaliśmy w naszym poradniku. Link do niego znajdziecie poniżej:

Jak anulować subskrypcję w App Store?

Gdy zrezygnujecie już z miesięcznej subskrypcji wycenionej na 127,99 (wiem, to chora cena), która jest automatycznym przedłużeniem okresu próbnego, możecie skorzystać z wariantu tygodniowego. Wtedy, opłata wyniesie nieco ponad 42 złote w skali 7 dni (tak, to nadal chora cena).

Po zaimportowaniu zdjęcia, aplikacja zaserwuje nam kilkanaście obramowań, które są najpopularniejsze wśród użytkowników ProfileBoarder. Każdy z avatarów możemy obejrzeć w dużej rozdzielczości i upewnić się czy o to nam chodziło. Jeśli proponowane obrazy nie przypadną wam do gustu, możecie kliknąć strzałkę znajdującą się w lewym, górnym roku i zestaw avatarów zostanie odświeżony. W ten sposób można próbować aż do skutku. Wśród oferowanych obramowań do okrągłych zdjęć znajdziemy różnokolorowe ramki, gradienty lub wzory.

Oprócz gotowych szablonów, mamy też do dyspozycji specjalny edytor, który pozwoli spersonalizować nasz okrągły avatar. Z jego pomocą zmienimy kolor tekstu, który opcjonalnie może pojawić się dookoła naszego zdjęcia, ustawimy grubość ramki a także jej barwę i stopień przezroczystości. Nie zabrakło też zestawu czcionek, które możemy wykorzystać. Pytanie tylko, na ile widoczny będzie mały napis zawijający się dookoła fotografii…

Cena ProfileBoarder to duże nieporozumienie ale podczas trzydniowego okresu próbnego na pewno uda wam się stworzyć kilka avatarów, które wykorzystacie na swoich Instagramach. Pamiętajcie tylko o anulowaniu subskrypcji w odpowiednim czasie!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: