Polska

Profil wykopu na naszej klasie!

GM
Grzegorz Marczak
19

Wykop zaczyna szukać metody na wyjście z niszy i stanie się mainstreamowym serwisem. Ostatnie statystyki opublikowane przez autorów pokazują, że serwis przestał być już miejscem o profilu IT , 800 tysięcy unikalnych użytkowników świadczy również o tym, że jest to dobry potencjał na coś więcej. Te...

Wykop zaczyna szukać metody na wyjście z niszy i stanie się mainstreamowym serwisem. Ostatnie statystyki opublikowane przez autorów pokazują, że serwis przestał być już miejscem o profilu IT , 800 tysięcy unikalnych użytkowników świadczy również o tym, że jest to dobry potencjał na coś więcej.

Teraz Wykop szuka metody na dotarcie do maksymalnie szerokiego grona internautów polskich i czy można na takie poszukiwania wybrać inny serwis niż nasza-klasa? Nowa akcja promocyjna wykopu na naszej klasie bazuje przede wszystkim na jasnym przekazie czym jest wykop, co znaczy coś wykopać i pokazaniu ostatnich wykopanych informacji.Profil wykopu na nk znajdziemy wpisując nasza-klasa.pl/wykop. W profilu oprócz podstawowych informacji o wykopie oraz listy z najnowszymi "wykopami" znajdziemy też forum dyskusyjne (ciekawe o czym mają być tam dyskusje?) oraz listę osób, które dodały ten profil do znajomych.

Bardzo ciekawy jestem jaki efekt odniesie ta akcja promocyjna, nie udało mi się znaleźć na razie żadnego odnośnika do profilu wykopu na stronie głównej NK i w wyszukiwarce znajomych (ale możliwe jest, że coś przegapiłem). Jeśli profil ten będzie dostępny tylko przez bezpośredni link to wiele osób może się po prostu o nim nie dowiedzieć.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu