Akcja Partnerska

Prawdziwie mobilna telewizja na każdą okazję i ekran w PLAY HOMEBOX TV

KK
Konrad Kozłowski
27

Co powiecie na telewizję, którą otrzymujecie w pakiecie z abonamentem za telefon (tutaj jest 40 GB transferu)  oraz dodatkową kartę do routera lub tabletu (a tutaj aż 150GB transferu!)? Taki pakiet usług, to propozycja operatora Play, w której oprócz tradycyjnego abonamentu komórkowego i internetu mobilnego, otrzymacie także TV BOX-a, z którym tak naprawdę będziecie mogli zrobić, co będziecie chcieli. Ten sprzęt zamieni Wasz domowy telewizor w smart TV, a na wyjazdach pozwoli wygodnie oglądać telewizję na dowolnym ekranie, do którego podłączycie lub na własnym smartfonie. To się nazywa wygoda.


TV BOX od Play, czyli dekoder na miarę naszych czasów

TV BOX od Play to niewielkich rozmiarów urządzenie, które wprowadzi Was w nowe możliwości telewizji. Ta nie jest już, jak kiedyś, kojarzona z niekończącym się okablowaniem i antenami, bo nowe sposoby na jej odbieranie sprawiają, że dysponujemy pełną swobodą. Po wyjęciu z pudełka musicie podłączyć urządzenie do sieci - najpierw elektrycznej, a później do Internetu - oraz telewizora lub rzutnika. I gotowe. To jest dopiero telewizja 2.0, skoro takie niewielkie pudełko daje tak duże możliwości poza odbiorem klasycznych kanałów TV, wśród których można dodatkowo aktywować pakiet HBO GO lub Eleven Sports w prezencie na cały okres trwania umowy

Choć wiele osób wokół zapiera się, że telewizji nie ogląda i oglądać nie będzie, to ja wcale nie zamierzam do tego grona dołączyć, ponieważ pod wieloma względami wciąż wydaje się być dla mnie wygodniejszym medium. Informacje najwygodniej przyswajam właśnie w ten sposób - bez potrzeby wchodzenia w interakcje, klikania w linki i szukania interesujących mnie tematów. Dodatkowo, skakanie po kanałach to wciąż dla mnie pewien rodzaj relaksu a przy okazji można natrafić na coś, co mnie zainteresuje, a o czym bym w ogóle nie pomyślał. Internet wymaga od nas inicjatywy, a telewizja zawsze nadaje. Owszem, nie wszystkim to może odpowiadać, ale jeśli przypadkowo natrafię na program o najpiękniejszych zamkach na świecie czy największych statkach pasażerskich, to całkiem możliwe jest, że pozostanę przed ekranem do końca programu. A w dodatku, obejrzę go od samego początku, bo TV BOX oferuje funkcje Catchup, która pozwoli odtworzyć emitowany program od pierwszej minuty, nawet jeśli się znacząco spóźnię. Czy sam wpadłbym na pomysł szukać informacji o wspomnianych zamkach, statkach lub innych podobnych ciekawostkach? Pewnie nie. 

Ponadto, to sport wciąż pozostaje domeną telewizji. To, że można oglądać te same kanały przez Internet, to dodatkowa zaleta i oczywiście PLAY NOW możecie odbierać nie tylko przez TV BOX-a, ale również w przeglądarce na komputerze i w aplikacji na telefonie, ale to platformy telewizyjne odpowiadają za transmisje z wszelakich wydarzeń sportowych, więc niezależnie od sposobu odbioru, jeśli interesuje nas przekaz na żywo, wybieramy kanały telewizyjne.

Nie tylko telewizja, ale także VOD, gry i inne!

Nie sugeruję Wam nawet, że TV BOX-a od Play’a podłączycie w salonie, gdzie stoi telewizor, choć i tam będzie się świetnie sprawdzał, ze względu na obsługę takich platform jak Netflix czy YouTube, gdzie znajdziecie treści w 4K. Całość działa na podstawie Android TV 8.0, więc zaplecze aplikacji jest dość obszerne i bez przeszkód będziecie korzystać z dodatkowych serwisów jak HBO GO czy Player. Ale to nie wszystko, bo dostęp do sklepu Google Play sprawia, że otworem stoją przed Wami aplikacje usług streamingowych, informacyjne, radiowe, a także gry - dowolność jest naprawdę spora i na TV BOX-ie możecie instalować bez przeszkód wszystko, na co macie ochotę.Niektóre z usług VOD, jak Netflix czy YouTube posiadają nawet własne, dedykowane przyciski na pilocie, przez co uruchamianie ich to naprawdę zaledwie jedno kliknięcie. A skoro o pilocie mowa...

Dodatkowo, w grę wchodzą inne korzyści, jak obsługa pilota przez Bluetooth, dzięki czemu zyskujemy szybką i responsywną technologię wyszukiwania za pomocą komend głosowych - wyszukiwarka działa z telewizją PLAY NOW, jak i inny usługami. Sama usługa PLAY NOW to najnowocześniejsze podejście do telewizji z możliwych - bez problemu możecie zlecić zobaczyć programy nawet do 7 dni po jego emisji, bo PLAY nagrywa za Was wszystko, co jest emitowane w TV. O tego typu funkcjach kiedyś jedynie marzono, a dzisiaj są powszechnym rozwiązaniem, z którego korzystanie jest codziennością.

Tę telewizję zabierzecie ze sobą gdzie tylko chcecie

Moją ulubioną cechą TV BOX-a jest jednak jego mobilność. Przywykliśmy, że dysponujemy dziś prawie nieograniczonym dostępem do treści multimedialnych niezależnie od tego gdzie jesteśmy, ale takie okoliczności są czymś zupełnie nowym. Nie ma bowiem żadnych przeciwwskazań, by TV BOX-a zabrać ze sobą na dowolny wyjazd. Jeśli przemieszczacie się pomiędzy dwoma mieszkaniami, często podróżujecie, spędzacie sporo czasu w hotelach, to będzie mogli polegać na dokładnie tej samej ofercie telewizji i VOD - konfiguracja odbywa się jednak tylko raz, bo urządzenie zapamięta wszystkie Wasze ustawienia. Odrobinę przypomina mi to nawet mobilny Internet, który dla wielu osób jest już podstawową metodą na dostęp do Sieci i w tym przypadku sytuacja jest całkiem podobna, bo pakując do torby czy plecaka skromnych rozmiarów urządzenie, zabieramy ze sobą całą, pełnoprawną usługę.

Co i jak można oglądać w PLAY HOMEBOX TV?

Sięgnięcie po propozycję Playa wiąże się także z innymi dodatkowymi możliwościami, jak opcja włączenia abonamentu Netflix bez podłączania karty do rozliczeń. Opłata każdego miesiąca dopisywana jest do Waszego rachunku u operatora. Oprócz zestawu takich kanałów, jak doskonałe nam pakiety FOX, National Geographic, MTV, Comedy Central czy BBC, do naszej dyspozycji są też linearne kanały HBO oraz sportowe Eleven Sports z Formułą 1, włoską Serie A, hiszpańską LaLiga oraz niemiecką Bundesligą. Dodatkowymi pakietami można dowolnie rotować, w miarę potrzeb, więc zawsze oglądacie to, na co macie ochotę. Jeden z dodatkowych pakietów możecie aktywować w cenie abonamentu na cały okres trwania umowy, zaś pozostałe włączacie i wyłączacie kiedy chcecie. 

Narzekając na telewizję najczęściej mówi się o braku możliwości przewijania, powrotu do już wyemitowanych programów, które przegapiliśmy oraz przywiązaniu widza do jednego, konkretnego ekranu. Na TV BOX żaden z tych problemów nie jest już aktualny, bo bez przeszkód cofniemy oglądany program do początku, wrócimy do dowolnych seriali, filmów i programów z ostatniego tygodnia, a PLAY NOW możemy oglądać na telefonie, tablecie, komputerze oraz telewizorze, dzięki niewielkiemu urządzeniu TV BOX, które podłączymy do Internetu w dowolnym miejscu, by cieszyć się telewizją i serwisami z wideo na życzenie. 

Jako, że mamy do czynienia z ofertami, w skład których wchodzi wiele usług, decydując się na pakiety DUET lub Rodzina można liczyć na rabat -500 zł na smartfon i po podpisaniu umowy cieszymy się najszybszym mobilnym dostępem do Internetu (wg niezależnych rankingów Speedtest by Ookla i PRO Speed Test przeprowadzony przez UKE), nowym smartfonem oraz mobilną telewizją na każdym ekranie, jakim tylko będziemy dysponować. 

 

--

Materiał powstał we współpracy z marką Play

 

 

<script type="text/javascript"> var __collector_config = { publisher: '9337E636-755D-4FE2-9D67-7F3593A59555', contentid: 'x1', title: 'Homebox', author: 'GroupM', category: 'categoria1', tags: 'Homebox' }; (function() { var s = document.createElement('script'); s.async = true; s.type = 'text/javascript'; s.src = 'https://connect.islay.tech/analyzer/collector.min.js?x='+(new Date().getTime())+'&id='+__collector_config.publisher; (document.getElementsByTagName('head')[0]||document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(s); })(); </script> <!-- Start of global snippet: Please do not remove Place this snippet between the <head> and </head> tags on every page of your site. --> <!-- Global site tag (gtag.js) - Google Marketing Platform --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=DC-8492364"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'DC-8492364'); </script> <!-- End of global snippet: Please do not remove --> EVENT SNIPPET <!-- Event snippet for CNT_ContentActivity on http://play.pl: Please do not remove. Place this snippet on pages with events you’re tracking. Creation date: 10/17/2019 --> <script> gtag('event', 'conversion', { 'allow_custom_scripts': true, 'send_to': 'DC-8492364/viewc0/cnt_c0+standard' }); </script> <noscript> <img src="https://ad.doubleclick.net/ddm/activity/src=8492364;type=viewc0;cat=cnt_c0;dc_lat=;dc_rdid=;tag_for_child_directed_treatment=;tfua=;npa=;ord=1?" width="1" height="1" alt=""/> </noscript> <!-- End of event snippet: Please do not remove -->

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: