Polska

Pracuj.pl na iPhone - Mobilny bezrobotny

Paweł Grzegorz Iwaniuk
Pracuj.pl na iPhone - Mobilny bezrobotny
18

Gościnny wpis Pawła Iwaniuka w ramach mojego zasłużonego i zarazem wymuszonego technicznie urlopu. Przepraszam za ten nieco ironiczny tytuł wpisu, ale gdy wyobraziłem sobie bezrobotnego, który biega w poszukiwaniu pracy od jednej firmy do drugiej, w międzyczasie sprawdzając na iPhone nowe oferty pr...

Gościnny wpis Pawła Iwaniuka w ramach mojego zasłużonego i zarazem wymuszonego technicznie urlopu.

Przepraszam za ten nieco ironiczny tytuł wpisu, ale gdy wyobraziłem sobie bezrobotnego, który biega w poszukiwaniu pracy od jednej firmy do drugiej, w międzyczasie sprawdzając na iPhone nowe oferty pracy, parsknąłem śmiechem.

Ok. W końcu nowoczesny bezrobotny poszukuje zajęcia za pośrednictwem nowoczesnych metod i narzędzi. Przyznacie jednak, że iPhone, przynajmniej w Polsce nie jest kojarzony z osobą poszukującą pracy. Pomimo to rozwój metod rekrutacji cieszy, tym bardziej, że dotyczy polskiego serwisu. Pracuj.pl udostępnił własną aplikację na iPhone, dzięki której możliwe jest przeglądanie ofert zgromadzonych w serwisie.

Poza wspomnianym przeszukiwaniem ofert aplikacja umożliwia także zapisywanie ofert do ulubionych, przesyłanie ogłoszeń na e-mail, subskrypcje powiadomień o nowych ofertach pracy oraz lokalizacja ofert pracy na mapie (według mnie największa zaleta aplikacji).

Aplikację znajdziecie tutaj.

Jeśli ktoś z Was korzystał już z Pracuj.pl na iPhone, zachęcam do wyrażenia swojej opinii na temat aplikacji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu