Felietony

NK na Androida oraz funkcje korzystające z lokalizacji użytkowników już w 3 kwartale

Grzegorz Marczak
NK na Androida oraz funkcje korzystające z lokalizacji użytkowników już w 3 kwartale
12

Nasza Klasa (NK) pochwaliła się dzisiaj wynikami swojej mobilne wersji czyli Lajt NK dostępnej pod adresem m.nk.pl: Wersja Lajt portalu nk.pl odnotowała 333 tys. wizyt i 284 tys. unikalnych Użytkowników już pierwszego dnia pełnego funkcjonowania. Mobilni internauci wykonali 1,73 mln odsłon portal...

Nasza Klasa (NK) pochwaliła się dzisiaj wynikami swojej mobilne wersji czyli Lajt NK dostępnej pod adresem m.nk.pl:

Wersja Lajt portalu nk.pl odnotowała 333 tys. wizyt i 284 tys. unikalnych Użytkowników już pierwszego dnia pełnego funkcjonowania. Mobilni internauci wykonali 1,73 mln odsłon portalu. Spółka Nasza Klasa zapowiada dalszy rozwój swojego produktu.

Mobilna nk.pl została udostępniona 12 sierpnia. W ciągu pierwszych czterech dni (12-15 sierpnia) średnia dzienna liczba Użytkowników wersji mobilnej wyniosła 281 tys. osób, a średnia dzienna liczba odsłon wyniosła 1,5 mln.

Według informacji prasowych wersja mobilna naszej klasy najczęściej odwiedzana jest przez użytkowników iphona natomiast jeśli chodzi o zestawienie producentów wygrywa Nokia:Najciekawszą informacją jest natomiast fakt, że w trzecim kwartale zapowiedziana jest wersja NK na androida oraz (uwaga!) pierwsze usługi oparte na informacji o lokalizacji użytkownika (będą szybsi niż Facebook?).

Muszę przyznać, że z dużą przyjemnością obserwuję rozwój produktowy Naszej Klasy. Niezależnie od tego czy wszystkie pomysły są trafne i się sprawdzają widać, że NK cały czas dynamicznie się rozwija. Mam tylko nadzieję, że dynamika ta nie jest związana z planem wejścia na giełdę tylko konkurencją w postaci Facebooka, który zdobywa systematycznie użytkowników w Polsce i stał się niejako alternatywą dla tych którzy przestają korzystać z NK.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

nasza-klasaNK