Polska

Praca w Yahoo Polska.

Grzegorz Marczak
7

Yahoo od jakiegoś czasu szuka ludzi do pracy w Polsce - do tej pory z tego co wiem były to ciche rozmowy lecz teraz po tym jak vbeta.pl znalazł ogłoszenie mleko się rozlało. Kogo szuka ten wielki internetowy gracz w Polsce? - o dziwo nie chodzi tutaj o sprzedawców lecz o osobę, która ma się...

Yahoo od jakiegoś czasu szuka ludzi do pracy w Polsce - do tej pory z tego co wiem były to ciche rozmowy lecz teraz po tym jak vbeta.pl znalazł ogłoszenie mleko się rozlało.

Kogo szuka ten wielki internetowy gracz w Polsce? - o dziwo nie chodzi tutaj o sprzedawców lecz o osobę, która ma się zająć animacją społeczności (Community Manager).

Gdyby chcieć generalizować to można by powiedzieć, że Yahoo szuka blogera, oczywiście poza doskonałą znajomością rynku, perfekcyjną komunikacją oraz umiejętnością pracy w międzynarodowej organizacji będzie on animował społeczność, aktywnie uczestniczył w życiu blogosfery oraz był głosem Y w Polsce.

Poszukiwania człowiek do pracy może (w i tym przypadku tak jest) oznaczać iż Y chce wprowadzić do Polski jakiś serwis ze swojego portfolio. Do tej pory mieliśmy raczej niemiłe doświadczenia z zagranicznymi liderami wkraczającymi do naszego kraju (Ebay, AOL) - miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej i ktoś "zamiesza" w naszej tabeli megapanelu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

pracaYahoo