AntywebTV

Poznałem roboty Amazona

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
10

Miałem wczoraj przyjemność zwiedzić wrocławskie centrum logistyki e-commerce Amazona. Placówkę znałem przede wszystkim z głośnych medialnych opisów, była więc okazja na własne oczy zobaczyć jak się tam pracuje. Ale przede wszystkim pojechałem zobaczyć tę zautomatyzowaną część hali, w której obok lud...

Miałem wczoraj przyjemność zwiedzić wrocławskie centrum logistyki e-commerce Amazona. Placówkę znałem przede wszystkim z głośnych medialnych opisów, była więc okazja na własne oczy zobaczyć jak się tam pracuje. Ale przede wszystkim pojechałem zobaczyć tę zautomatyzowaną część hali, w której obok ludzi pracują roboty.

Jak widzicie, to nowy dla nas format, który mam nadzieję sprawdzi się na wyjazdach, a w przypadku nadchodzącej IFY będzie fajnym dodatkiem do standardowych dla nas pierwszych wrażeń z pokazanych produktów. Myślę, że w taki sposób będę mógł pokazać Wam trochę Antyweb od kuchni oraz to, jak wygląda taka impreza. Jeśli napiszecie "zerżnięte z Gonciarza", też się nie obrażę - oglądam Krzyśka daily vlogi regularnie i nie ukrywam, że kręcąc i montując ten film chciałem go zrobić choć w 1/100 tak fajnie jak on. Podoba Wam się taka forma na AntywebTV? W takim razie wesprzyjcie subem.

Jeśli się nie podoba, też możecie kliknąć:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu