AntywebTV

Twórcy Limbo znowu mnie oczarowali. Gramy w Inside na PS4

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
3

Limbo było jednym z moich ulubionych tytułów ostatnich lat - zaliczyłem grę dwa razy i uważam,że to jedna z najbardziej klimatycznych produkcji, z jakimi miałem kiedykolwiek styczność. Studio PlayDead wypuściło niedawno swoją nową produkcję o nazwie Inside. Ponownie ciężki, tajemniczy klimat, znów s...

Limbo było jednym z moich ulubionych tytułów ostatnich lat - zaliczyłem grę dwa razy i uważam,że to jedna z najbardziej klimatycznych produkcji, z jakimi miałem kiedykolwiek styczność. Studio PlayDead wypuściło niedawno swoją nową produkcję o nazwie Inside. Ponownie ciężki, tajemniczy klimat, znów samotne przygody zagubionego chłopca.

Gra pojawiła się jakiś czas temu na PC, później na Xboksie 1, wczoraj trafiła wreszcie na PlayStation 4 - jeśli zastanawiacie się nad zakupem, mam nadzieję, że nagrane przeze mnie pierwsze 20 minut gry Wam w podjęciu tej decyzji pomoże.

Chciałbym kręcić więcej takich materiałów, najchętniej z gier, które mamy wcześniej niż sklepy. Co Wy na to? Nasz kanał zasubskrybujecie pod tym linkiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Sonyplaystation 4