Facebook

Poważna awaria Facebooka

Grzegorz Ułan
Poważna awaria Facebooka
51

Wygląda na to, że serwery Facebooka uległy po raz pierwszy tak poważnej awarii. Od ponad dwóch godzin strona serwisu jest niedostępna. Z informacji publikowanych na Twitterze wynika, iż problem dotyczy wielu krajów. Zważywszy, że to najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie, korzysta z...

Wygląda na to, że serwery Facebooka uległy po raz pierwszy tak poważnej awarii. Od ponad dwóch godzin strona serwisu jest niedostępna. Z informacji publikowanych na Twitterze wynika, iż problem dotyczy wielu krajów.

Zważywszy, że to najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie, korzysta z niego ponad 800 milionów ludzi, wielu z nich codziennie, jako jeden z głównych swoich portali, którego odwiedzają codziennie, problem wydaje się jeszcze poważniejszy. Nie tylko dla użytkowników, ale właścicieli stron czy innych większych serwisów powiązanych z tą siecią społecznościową.

Będziemy Was na bieżąco informować w miarę napływania informacji związanych z tą awarią. Tymczasem zapraszamy do nas:)

Aktualizacja

Facebook właśnie powstał. Tak jak przypuszczaliśmy awaria trwała prawie 3 godziny, możecie sprawdzić aktualny status na stronie http://downrightnow.com/facebook.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebookawaria